Yüksek Sosyete 8. Bölüm Kıyafetleri

Yüksek Sosyete 8. bölüm dizi sponsorları

Yüksek Sosyete 8. bölüm dizi kıyafetleri ve kombin markaları. Yüksek Sosyete 8. bölüm 11 Ağustos kıyafet sponsorları. Cansu kıyafetleri marka ve fiyatı. satın alma ve mağaza bilgileri açıklanıyor.

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Yüksek Sosyete 11 Ağustos 8. bölüm kıyafetleri galerimizde yerini alırken, Yüksek Sosyete kıyafetleri sayfamızda da marka ve fiyat bilgileri ile birlikte sizlerle paylaşılıyor. Yüksek Sosyete 8. bölüm kıyafetleri ve kıyafet sponsorları hakkında detaylı bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Yüksek Sosyete 8. bölüm kıyafetleri markaları

 

Her hafta beğeni ile izlenen ve milyonları ekran başına kilitleyen Yüksek Sosyete dizisi kıyafetleri de, dizi modasını yakından takip eden ve dizi oyuncularının kıyafetleri ile kendine kombin yapmak isteyenler için markaları açıklıyoruz. Yüksek Sosyete sekizinci bölümde Cansu kombinleri özellikle dikkat çekiyor.

 

Yüksek Sosyete yeni bölüm kıyafetlerinin markalarını her hafta sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Yüksek Sosyete dizi kıyafetleri sponsorları ve mağaza detayları için bizi her hafta ziyaret etmeyi unutmayın. Beğendiğiniz dizi kıyafetlerinin satın almak için de sizlerle bağlantı bilgilerini paylaşmaya devam ediyoruz.

 

Cansu kolyeleri

yüksek sosyete 8. bölüm cansunun tasma ve zincir kolyeleri

Cansu kolyeleri markası

Cansu’nun Yüksek Sosyete 8’inci bölümde kullandığı kolyeleri dikkat çekiyor. Sonsuzluk kolyesi ve figürlü kolyesi hangi markaya ait meraklısı için paylaşılıyor. Cansu bu hafta beyaz t-shirt ve yeşil pantolon kombinini, yeşil renkte bir tasma kolye ile tamamlıyor.

 

Cansu beyaz dream on creep yazılı t-shirt

Cansu (Hazar Ergüçlü) Yüksek Sosyete dizisinde giydikleri ile göz kamaştırıyor. Beğenilen kombinleri ile hangi markadan giyindiğini merak ettiren Cansu, bu hafta da oldukça şık seçimler ile karşımıza çıkıyor. Cansu’nun yeni bölümde giydiği beyaz yazılı tişört modeli de bunlardan bir tanesidir. Markası hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

 

Cansu koyu yeşil pantolon

yüksek sosyete 8. bölüm cansu yeşil pantolonu

Cansu yeşil pantolon markası

Cansu koyu yeşil pantolonu hangi markaya ait, fiyatı ne kadar ve satın almak isteyenler için hangi mağazada bulunuyor tüm merak edilen detayları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Cansu yeşil pantolonunu beyaz kemer ve beyaz t-shirt ile kombin ediyor. Kombinin beyaz ayakkabıları ile tamamlayan Cansu, olukça şık görünüyor.

 

Mert çizgili pembe gömlek

 

Mert’in gömlekleri ve tişört modelleri de dikkatlerden kaçmıyor. Mert tarzını yansıtan şık kıyafetler ile göz kamaştırıyor. Mert’in giydiği çizgili pembe gömleği markası hakkında da sizleri bilgilendiriyor olacağız.

 

Süreyya fuşya renk uzun kolsuz elbise

 

Süreyya bu hafta şıklık içinde. Süreyya’nın seçimleri yaşıtlarının gözünden kaçmıyor. Yeni bölümde fuşya renk bir uzun elbise giyen Süreyya, bu elbisesinin markasını da merak ettirmeden geçmiyor. Süreyya pembe elbise fiyatı ile birlikte, dizinin kostüm sorumlusu bizi bilgilendirdiği zaman sayfamızda yer alacaktır.

 

Yüksek Sosyete 8. Bölüm 11 Ağustos Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok