Yüksek Sosyete 6. Bölüm Kıyafetleri

Yüksek Sosyete dizisi 6. bölüm kıyafetleri markaları, yeni bölüm kıyafet sponsorları ve Cansu küpeleri, kombinleri mağazası. Cansu kıyafetleri satın almak isteyenlerle buluşuyor.

Yüksek Sosyete yeni bölümde giyilen kıyafetlerin marka ve fiyat bilgileri, her hafta olduğu gibi galerimizde ve Yüksek Sosyete kıyafetleri sayfamızda sizler için açıklanıyor. Yüksek Sosyete Cansu kıyafetleri ve takıları ilgi görmeye devam ettiği sürece, marka, fiyat ve mağaza bilgilerine yer vermeye devam edeceğiz.

 

Yüksek Sosyete 6. bölüm kıyafetleri markaları

 

Yüksek Sosyete 6. Bölümü ile 28 Temmuz Star TV ekranlarında aynı saatinde yayınlanırken, dizi kıyafetleri de satın almak isteyenler için markası ve fiyatı ile sayfamıza ekleniyor. Yüksek Sosyete Hazar Ergüçlü (Cansu) kıyafetlerini online mağazalardan satın alabilirsiniz.

 

Cansu beyaz kolsuz göbeği açık asimetrik kesim bluz

 

Cansu yanda püskül detayı bulunan, asimetrik kesimli göbeği açıkta bırakan beyaz bluzu çok beğenildi bu hafta. Cansu’nun giydiği kolsuz beyaz bluzun markasını ve fiyatını meraklısı için sayfamızda açıklıyoruz. Cansu’nun giydiği beyaz bluz verev kesim özelliği ile yeni sezonda moda bluz modelleri arasında yerini alacak gibi görünüyor.

 

Cansu taba rengi ceket

 

Cansu’nun beyaz bluzu ve kot şortu üzerine tercih ettiği taba rengi ceketi de oldukça şık görünüyor. Cansu kombinleri arasında bu haftaya damga vuran bir parça da, bohem tarzı ceketi oluyor. Koyu kahverengi ceketi markası, satın almayı düşünen Yüksek Sosyete izleyicisi için sayfamızda detayları ile birlikte yerini alacak.

 

Cansu sallantılı yıldız küpe

yüksek sosyete 6. bölüm cansu yıldız küpesi

Cansu yıldız küpe markası

Cansu’nun küpeleri de göz kamaştırıyor, en güzel kıyafetlerinin tamamlayıcı parçası oluyor. Altıncı bölümde Cansu yıldız küpesi ile göze hitap ediyor. Cansu’nun taktığı sallantılı yıldız küpe hangi mağazada bulunur, detaylar sayfamızda sizler için yerini alıyor.

 

Işıl pembe desenli elbise

 

Işıl’ın elbise modelleri de dizi modasına damga vuruyor. Dizi kıyafetleri arasında Yüksek Sosyete Işıl elbiseleri markasını merak ettirenlerden biri oluyor.Işıl’ın kalın askılı pembe çizgi desenli elbisesi görenleri mest etti.

 

Işıl üçgen küpeleri

yüksek sosyete 6. bölüm ışıl üçgen küpesi

Işıl üçgen küpeleri markası

Işıl’ın biri büyük biri küçük üçgen küpeleri oldukça beğenildi. Işıl küpelerini satın almak isteyenler, hangi mağazada ve hangi markada bulabilecekler öğrenmek için doğru adresteler.

 

Kerem çizgili t-shirt

 

Kerem’in giydiği çizgili tişört modeli erkek giyim modasının yeni gözdelerinden. Erkek giyimde çizgili trendinin yaşandığı şu günlerde, Kerem’de bu modaya uyum sağlıyor. Kerem’in çizgili t-shirt marka ve fiyat bilgilerine de ulaşabileceksiniz.

 

Yüksek Sosyete 6. Bölüm 28 Temmuz Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok