Yüksek Sosyete 26. Bölüm Final Kıyafetleri

yüksek sosyete 26. bölüm kıyafetleri nereden

Yüksek Sosyete 26. bölüm kıyafetleri, final bölümü dizi sponsorları ve Cansu kıyafetleri markaları ile fiyatları açıklanıyor. Yüksek Sosyete final kıyafet sponsorları, mağaza ve fiyat detaylarıyla yayınlanıyor.

Yüksek Sosyete final kıyafetleri marka ve fiyatlarıyla sayfamızda açıklanıyor, 26. bölüm dizi sponsorları sizlerle galerimizde ve Yüksek Sosyete kıyafetleri sayfamızda son kez paylaşılıyor. Yüksek Sosyete Cansu kıyafetleri, ece Mert ve Kerem kombinleri nereden satın alınır, mağaza detaylarıyla sayfamızda yer alıyor.

 

Yüksek Sosyete final kıyafet sponsorları

 

Yüksek Sosyete 24 Aralık akşamı ekranlara veda ediyor. Yüksek Sosyete son bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları da merak ediliyor. Yüksek Sosyete dizisi kıyafetleri nereden satın alınır, marka ve fiyatları merak edenlerle sayfamızda son defa paylaşılıyor.

 

Cansu siyah gri çizgili kazak

yüksek sosyete final cansunun kazağı

Cansu Gri Siyah Çizgili Kazak Markası

Yüksek Sosyete 26. bölüm final kıyafetleri arasında Cansu’nun giydiği gri ve siyah çizgi desenli kazağı markası merak ediliyor. Cansu kazağının nereden satın alınacağını da sayfamızda yayınlıyoruz.

 

Mert antrasit renkli kazak

 

Yüksek Sosyete Mert kıyafetleri her hafta izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı, marka ve fiyatını merak ettirdi. Yüksek Sosyete final bölümünde Mert’in giydiği antrasit renkli kazak modeli de nereden merak ediliyor.

 

Ece pileli etek

yüksek sosyete final ecenin eteği

Ece Pileli Etek Markası

Ece’nin son bölümde giymiş olduğu pileli eteği de çok sevildi. ece siyah çiçekli kazağı ile pileli eteğini kombin ederek, ekranlara şık bir şekilde veda ediyor.

 

Cansu bot

 

Yüksek Sosyete Cansu bot markaları her hafta merak edildi, fiyat ve mağaza detayları da sizlerle sayfamızda paylaşıldı. Final bölümünde Cansu’nun giydiği siyah botun markasına da sayfamızdan ulaşabileceksiniz.

 

Ece siyah çiçekli kazak

 

Yüksek Sosyete Ece (Meriç Aral) çiçek baskılı siyah balıkçı yaka kazak modeli ile çok şık görünüyor. Ece’nin giydiği boğazlı siyah kazak nereden satın alınır, detaylar sayfamızda paylaşılıyor.

 

Begüm siyah kaban ve bordo pantolon

yüksek sosyete final begümün kabanı ve pantolonu

Begüm Siyah Kaban Bordo Pantolon Markası

Yüksek Sosyete 24 Aralık son bölümde Begüm’ün üzerindeki siyah kaban ve bordo pantolon kombini izleyicinin dikkatini çekti. Begüm siyah kaban markası nedir, bordo pantolon nereden meraklısı için yayınlanıyor.

 

Yüksek Sosyete Final 24 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok