Yüksek Sosyete 25. Bölüm Kıyafetleri

yüksek sosyete 25. bölüm kıyafet sponsorları

Yüksek Sosyete 25. bölüm 17 Aralık kıyafet sponsorları, yeni bölüm Cansu siyah elbise, ceket ve çizme kombini markaları ve fiyatları açıklanıyor.

Star TV’de yayınlanan dizi Yüksek Sosyete 25. bölüm kıyafetleri sizlerle markaları ile birlikte buluşmaya devam ediyor. Final yapmasına son iki bölüm kalan Yüksek Sosyete kıyafetleri final bölümüne kadar sayfamızda fiyat ve marka detaylarıyla yayınlanmaya devam edecektir. Yüksek Sosyete Cansu kıyafetleri nereden, 17 Aralık kıyafet sponsorları sizlerle paylaşılıyor.

 

Yüksek Sosyete 25. bölüm kıyafet sponsorları

 

Yüksek Sosyete dizisi kıyafetleri her hafta izleyicinin dikkatini çekiyor. Yeni bölümde yine Cansu çok şık kombinler ile ekranda boy gösteriyor. Kerem, ece ve Mert kıyafetleri de izleyici tarafından beğeniliyor, markaları merak ediliyor. Yüksek Sosyete kıyafet sponsorlarını öğrenmek için galerimize göz atabilirsiniz.

 

Cansu siyah arkası bağcıklı ceket

yüksek sosyete 25. bölüm cansunun ceketi

Cansu Arkası Bağcıklı Siyah Ceket Markası

Yüksek Sosyete 25’inci bölümde Cansu kıyafetleri arasında şüphesiz bu hafta en dikkat çeken, arkasında bağcık detayı bulunan siyah ceketi oluyor. Cansu siyah ceketi nereden, markası ve fiyatı sayfamızda yayınlanıyor.

 

Cansu beyaz triko

 

Cansu’nun yirmi beşinci bölümde giymiş olduğu beyaz dik yaka triko kazak markası da merak ediliyor. Cansu beyaz triko nereden satın alınır sorularınız sayfamızda yanıtlanıyor.

 

Ece kaban

yüksek sosyete 25. bölüm ecenin kabanı

Ece Kabanı Markası

Ece’nin yeni bölümde üzerindeki kabanı göz kamaştırdı. Siyah ve antrasit renk karışımlı kaban ile şıklığını tamamlayan Ece, bu kabanı ile çok beğenildi. Ece’nin giydiği kaban markası nedir, fiyatı ne kadar yayınlanıyor.

 

Cansu siyah çizmeleri

 

Yüksek Sosyete dizi kıyafetleri kadar, ayakkabı ve bot modelleri ile de dikkat çeken Cansu, yeni bölümde siyah çizmeleri ile kombinlerini tamamlıyor. Cansu topuklu ve düz taban olmak üzere iki farklı çizme ile karşımıza çıkıyor.

 

Cansu gri boğazlı örgü kazak

 

Cansu kıyafetleri arasında 25. bölümde gri kazağı da beğeni topluyor. Gri geniş yaka boğazlı kazak ile Cansu nereden giyindiğini merak ettiriyor. Cansu gri örgü kazak nereden satın alınır, sizlerle paylaşıyoruz.

 

Yüksek Sosyete 25. Bölüm 17 Aralık Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok