Yüksek Sosyete 22. Bölüm Kıyafetleri

yüksek sosyete 22. bölüm kıyafet sponsorları

Yüksek Sosyete 22. bölüm kıyafetleri markası nedir, fiyatları ne kadar ve nereden satın alınır merak edilenler sayfamızda açıklanıyor. Yüksek Sosyete kıyafetleri sponsorlarını sizlerle her hafta buluşturuyoruz.

Yüksek Sosyete 26 Kasım yeni bölüm kıyafetleri ile dikkatleri çekiyor, Yüksek Sosyete 22. bölüm kıyafet sponsorları da sayfamızda merak edenler için açıklanıyor. Yüksek Sosyete yeni bölümde Cansu’nun kıyafetleri, ayakkabı, çanta ve takı modelleri göz kamaştırıyor. Yüksek Sosyete kıyafetleri markalarını ve fiyat bilgilerini sizler için sayfamızda yayınlıyoruz.

 

Yüksek Sosyete 22. bölüm kıyafet sponsorları

 

Yüksek Sosyete 22’inci bölümde Cansu (Hazar Ergüçlü) kıyafetleri nereden merak edenlerle sayfamızda ve sosyal medya adreslerimizde paylaşıyoruz. Cansu’nun yanı sıra Ece, Kerem ve Mert kıyafetleri marka ve fiyatlarına da yer vermeden geçmiyoruz. Yüksek Sosyete kıyafet sponsorları için yeni bölüm sonunu bekleyin.

 

Cansu siyah sırtı açık kazak

yüksek sosyete 22. bölüm cansu kazağı

Hazar Ergüçlü (Cansu) Sırtı Açık Siyah Kazak Markası: “Ceren Ocak”

Cansu’nun yeni bölümde göz kamaştıran, sırt dekolteli siyah kazağı Ceren Ocak Şen imzası taşıyor. Ceren Ocak tasarımı siyah kazağı, tasarımcının kendisinden satın alabilirsiniz.

 

Cansu siyah deri pantolon

 

Geçtiğimiz hafta Cansu’nun siyah kazak ve ceketi ile kombini ettiği deri pantolonu çok beğenilmişti. Cansu’nun yeni bölümde deri pantolon marka ve fiyat bilgilerine sayfamızda yer veriyor olacağız.

 

Süreyya desenli siyah gömlek ve etek kombini

 

Yüksek Sosyete Süreyya kıyafetlerinin de markalarını merak ediliyor. Her bölüm kendine has giyim tarzı ile dikkat çeken Süreyya, bu hafta da çok şık bir gömlek ve etek kombini ile karşımıza çıkıyor. Süreyya siyah desenli gömlek ve etek markalarına yer vermeden geçmiyoruz.

 

Ece mor triko

 

Ece kıyafetleri de son bölümlerde ayrı bir ilgi çekmeye başardı. Yüksek Sosyete Ece’nin giymiş olduğu kıyafetlerin markası da sizlerle buluşmaya devam ediyor. Ece mor kazak nereden, sayfamızda yayınlanacaktır.

 

Mert mor kareli gömlek

yüksek sosyete 22. bölüm mert mor gömlek

Mert Kareli Mor Gömlek Markası

Yüksek Sosyete yirmi ikinci bölümde Mert’in üzerindeki kareli mor gömleğin markasını merak edenlerle paylaşıyoruz. Mert kareli mor gömlek fiyatını da açıklıyoruz.

 

Begüm siyah transparan gömlek

 

Yüksek Sosyete yeni bölüm kıyafetleri arasında Begüm’ün dikkat çeken siyah gömleğine de yer veriyoruz. Ayrıca Begüm siyah gömlek nereden, markası nedir ve fiyatı ne kadar sorularını da yanıtsız bırakmıyoruz.

 

Yüksek Sosyete 22. Bölüm 26 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok