Yüksek Sosyete 21. Bölüm Kıyafetleri

yüksek sosyete kıyafet sponsorları

Yüksek Sosyete 21. bölüm kıyafetleri markası ve fiyatları, yeni bölüm kostüm sponsorları sizlerle paylaşılıyor. Yüksek Sosyete Cansu ve Kerem kombinleri nereden yayınlıyoruz.

Cumartesi akşamları izleyicisi ile buluşan Yüksek Sosyete dizisinin yeni bölüm kıyafet markaları da sayfamızda eklenmeye başladı. Yüksek Sosyete kıyafetleri nereden satın alınır, marka ve fiyat detaylarına Yüksek Sosyete 21. bölüm kıyafetlerinde de ulaşabileceksiniz. Yüksek Sosyete 19 Kasım kıyafetleri sponsorları için galerimize göz atabilir, dilerseniz Star TV sayfamızda yer alan kıyafetleri bölümünü de inceleyebilirsiniz.

 

Yüksek Sosyete 21. bölüm kıyafet sponsorları

Yeni bölümü ile milyonları ekran başına kilitleyen Yüksek Sosyete 21. bölüm kıyafetleri ile de nefes kesiyor. Birbirinden şık kıyafetler Yüksek Sosyete dizisinde ünlülerin üzerinde boy gösteriyor. Yüksek Sosyete 21. bölüm 19 Kasım kıyafet sponsorları da, dizi kıyafet ayrıcalığıyla ziyaretçilerimizle buluşuyor.

 

Süreyya siyah kaban

 

Yüksek Sosyete Süreyya kıyafetleri de diziyi yakından takip edenlerin beğenisini kazanmakta, Süreyya nereden giyiniyor sorusuna cevap aratmakta. Yüksek Sosyete 21’inci bölümde Süreyya’nın giydiği siyah kaban hakkında detayları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Begüm ekru kürk detaylı kaban

yüksek sosyete 21. bölüm begüm kabanı

Gülşah Çomoğlu (Begüm) Ekru Kaban Markası: “Merve Topal”

Begüm’ün üzerinde gördüğümüz ekru renk kürk detaylı kaban markasına sayfamızda yer verilmiştir. Özel tasarım olan Begüm kabanını, tasarımcı Merve Topal’dan temin edebilirsiniz.

 

Cansu siyah pantolon ve triko

 

Cansu’nun bu hafta siyahlar içinde karşımıza çıkmasına rağmen, şıklığını göz ardı edemeyiz. Cansu siyah boğazlı triko kazak ve siyah pantolon kombini markalarına da sayfamızda yer veriliyor olacak.

 

Cansu siyah deri ceket

yüksek sosyete 21. bölüm cansu deri montu

Cansu Siyah Deri Ceket Markası

Cansu’nun siyah triko ve pantolon kombinin tamamladığı, siyah deri montu markası nedir, fiyatı ne kadar ve nereden satın alınır sorularını yanıtsız bırakmıyoruz. Yüksek Sosyete yirmi birinci bölüm kıyafetleri markaları arasında, Cansu deri ceketi markasını da yayınlıyoruz.

 

Ece beyaz kaban

 

Ece’nin son bölümlerde giydiği kıyafetlerde ilgi görmeye başladı. Yüksek Sosyete’ye artık resmen dahil olan Ece, giyimleri ile de sosyetenin hakkını veriyor.

 

Ece beyaz kruvaze kesim bluz ve mini etek

yüksek sosyete 21. bölüm ece kombini

Ece Beyaz Bluz ve Etek Markası

Ece’nin beyaz bluz ve mini etek kombini göz kamaştırıyor. Yüksek Sosyete Ece kıyafetlerinin markalarını merak edenler için, beyaz kruvaze yaka kesimli bluzun ve mini eteğin marka ile fiyat detaylarına da yer veriyoruz.

 

Kerem siyah kaban

 

Yüksek Sosyete Kerem kıyafetleri arasında özellikle takımları ve gömlek kombinleri çok seviliyor, ne marka merak ediliyor. Bu hafta yeni bölümde giydiği siyah kabanın marka ve fiyat detaylarını da merak edenlerle buluşturuyoruz.

 

Yüksek Sosyete 21. Bölüm 19 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. reyhan dedi ki:

    cansunun siyah deri ceketi ne marka ve fiyatı nedir?