Yüksek Sosyete 16. Bölüm Kıyafetleri

Yüksek Sosyete 16. bölüm kıyafet sponsorları

Yüksek sosyete 16. bölüm kıyafet sponsorları, yeni bölüm dizi kıyafetleri ve Cansu elbiseleri ne marka, nereden satın alınır fiyatlarıyla yayınlanıyor.

Star TV ekranlarında 13 Ekim akşamı yayınlanacak olan Yüksek sosyete 6. ölüm kıyafetleri markası, fiyatı ve nereden satın alınır detayları sizlerle sayfamızda paylaşılıyor. Yüksek sosyete 16. bölüm dizi sponsorlarına galerimizden ve Yüksek Sosyete kıyafetleri sayfamızda açıklanıyor. Yüksek Sosyete yeni bölüm kıyafet sponsorları her hafta sizlerle paylaşılmaya devam edecek.

Yüksek Sosyete 16. bölüm kıyafet sponsorları

 

Yüksek Sosyete 16’ıncı bölümde giyilen Cansu kıyafetleri dikkatleri üstüne çekiyor. Yüksek Sosyete kıyafetleri nereden satın alınır ve hangi mağazalarda bulabilirsiniz tüm detayları öğrenmek için bizi takipten ayrılmayın. Yüksek Sosyete 13 Ekim on altıncı bölümde begüm, Kerem, Mert ve Sude kıyafetleri de ne markadır merak edilenler arasında.

 

Begüm beyaz yelek ve büstiyer kombini

 

Begüm’ün şıklığı her hafta başımızı döndürüyor. Begüm yeni bölümde beyaz yelek ve büstiyer kombini ile ilgi görüyor. Begüm’ün yeni bölümde giymiş olduğu beyaz yelekli kombini markalarına, dizinin kostüm sorumlusu bizi bilgilendirdiği zaman yer verilecektir.

 

Cansu bordo gömlek elbise

yüksek sosyete 16. bölüm Cansu elbise

Cansu Bordo Gömlek Elbisesi Markası

Son dönemlerde birçok dizide gömlek elbise modellerine sıkça rastlar olduk. Yüksek Sosyete dizisinde de gömlek ve ceket elbise modellerine gözümüz çarpıyor. Cansu’nun bordo gömlek elbisesi de bunlardan bir tanesidir. Cansu yakalı, uzun kollu bordo gömlek elbise nereden sorularınızı duyar gibiyim.

 

Kerem kareli gömlek beyaz t-shirt kombini

 

Kerem’in her hafta giydiği gömlek modelleri ilgi görmeye devam ediyor. Birbirinden şık gömlek ve t-shirtleri kombin eden Kerem, bu hafta da kareli gömleği ile şıklık içinde göz kamaştırıyor. Kerem kareli gömlek marka ve fiyatı hakkında detaylar sizlerle olacak.

 

Cansu gri tek omuz triko

yüksek sosyete 16. bölüm cansu triko

Hazar Ergüçlü (Cansu) Gri Desenli Tek Omuz Triko Markası: “House Of Ogan”

Cansu’nun yaka kısmında dekoltesi bulunan gri renkli trikosu da çok şık. Cansu gri triko nereden satın alınır ve markası yanı sıra fiyat bilgilerine de sayfamızdan ulaşabileceksiniz. Yüksek Sosyete Cansu kıyafetleri arasında kazak ve bluz modelleri başta olmak üzere, kullandığı çanta ve ayakkabıları da göz kamaştırıyor. Cansu’nun bu triko ile kombin ettiği deri ceketi de markası, fiyatı ve mağazası nedir açıklanacaktır.

 

Ece kot gömlek

 

Ece’nin yeni bölümde giydiği açık mavi rengindeki kot ceketi markasına, fiyat bilgisine ve nereden satın alınır mağazasına sayfamızda yer veriyoruz. Ece kot ceket ile kombin ettiği kıyafetlerinin de sponsorlarını merak ettirmekte.

 

Yüksek Sosyete 16. Bölüm 13 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. Leyla Akinci dedi ki:

    Sureya koran 15 ve 16 bölümün uzun çizgili eteğin markası öğrenebilirmiy m lütfen teşekkürler

  2. fulya bilici dedi ki:

    Kırmızı elbise çok güzeldi nereden bulabilirm