Yüksek Sosyete 15. Bölüm Kıyafetleri

yüksek sosyete 15. bölüm dizi sponsorları

Yüksek Sosyete 6 ekim kıyafetleri, 15. bölüm dizi sponsorları ve yeni bölüm kıyafetleri markaları ile fiyatları açıklanıyor. Yüksek Sosyete kıyafetleri nereden satın alınır, mağazası açıklanıyor.

Yüksek Sosyete 15. bölüm kıyafetleri markalarına ve fiyatlarına sayfamızda yer veriliyor, yeni bölüm kıyafet sponsorlarını galerimizden ve Yüksek Sosyete kıyafetleri sayfamızdan öğrenme şansını yakalayabilirsiniz. Yüksek Sosyete 6 Ekim yeni bölümde giyilen Sude, Cansu, begüm ve Kerim kıyafetleri markası, mağaza detaylarıyla birlikte satın almak isteyenlerle buluşuyor.

 

Yüksek Sosyete 15. bölüm kıyafet sponsorları

 

Yüksek Sosyete dizisinde birbirinden şık kıyafetler tercih ediliyor. Dizinin kostüm sorumlusu Cansu, Kerim, Begüm, Süheyla ve Mert’i oldukça şık giydirerek, gözlere hitap ettiriyor.  Yüksek Sosyete yeni bölüm kıyafet sponsorları hakkında detayları her hafta sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Cansu ok küpe

 

Cansu’nun kıyafetleri yanı sıra takı modelleri de çok beğeniliyor. Cansu oklu kalp detaylı küpesi de bunlardan br tanesi. Cnsu ok küpe marka ve fiyatına sayfamızda yer veriliyor olacaktır.

 

Cansu düşük omuz bluz

yüksek sosyete 15. bölüm cansu bluzu

Cansu Düşük Omuz Bluz Markası

Cansu’nun bu hafta şıklığı ile gözlerimiz kamaşıyor. Cansu düşük omuz bej rengi bluzu dikkatlerden kaçmıyor, markasını sorgulatıyor.

 

Begüm beyaz yelek

 

Begüm’ün bu hafta giydiği beyaz yelek modeli oldukça şık. Begüm erkek yaka beyaz yeleğini, beyaz büstiyer ile kombin ederek şıklığa imza atıyor.

 

Ece lacivert bluz

 

Ece’nin bu hafta giydiği lacivert trikosu da oldukça hoş diyebiliriz. Yaka kısmında bulunan yazısı da ilgi çekiyor.  ece dirsek kol yakası yazılı bluzu nereden açıklanıyor.

 

Sude beyaz elbise

yüksek sosyete 15. bölüm sude elbisesi

Sude Beyaz Elbise Markası

Sude’nin gelmesiyle işler iyice karışıyor, Cansu’nun büyük sırrı ortaya çıkıyor. Yüksek sosyete Sude kıyafetleri de beğeni toplayıp, nereden, hangi mağazadan satın alındığını merak ettiriyor.

 

Cansu kiremit rengi ceket elbise

 

Cansu’nun bu hafta giymiş olduğu kiremit rengi ceket elbise de, sezonun trend modellerinden biridir. Cansu kiremit rengi elbisesi hakkında da merak edilenleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Yüksek Sosyete 15. Bölüm 6 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Melis dedi ki:

    Küpe markası hala eklenmedi ne zaman açıklarsınız