Yüksek Sosyete 1. Bölüm Kıyafetleri

Yüksek Sosyete 1 bölüm dizi sponsorları

Yüksek Sosyete 1. bölüm kıyafetleri markası ve fiyatı. Yüksek Sosyete Cansu (Hazar Ergüçlü) kıyafetleri satın al ve mağaza bilgileri açıklanıyor. Yüksek Sosyete dizi sponsorları için sayfamızdan bilgi edinebilirsiniz.

Star TV ekranlarında 16 Haziran itibariyle yayında olan Yüksek Sosyete kıyafetleri markaları ile birlikte sayfamızda paylaşılmaya başlamıştır. Yüksek Sosyete 1. Bölüm dizi sponsorları hakkında bilgileri galerimizden öğrenebilirsiniz. Yüksek sosyete Cansu (Hazar Ergüçlü) kıyafetleri fiyat ve mağaza bilgileri satın almak isteyenler için sayfamızda yayınlanıyor.

Yüksek Sosyete Kıyafetleri

 

Ekranlara merhaba diyen Yüksek Sosyete dizisi kıyafetlerine galerimizden göz atabildiğiniz gibi, ne marka, fiyatı ne kadar, satın al ve hangi mağaza gibi sorularınızın da yanıtlarına ulaşabileceksiniz. Yüksek Sosyete Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk kıyafetleri markası ve fiyatına dair bilgiler her hafta sizlerle paylaşılacak.

 

Yüksek Sosyete 1. Bölüm dizi sponsorları

 

İlk bölümü ile ekranlara gelen Yüksek Sosyete dizisinde birbirinden şık kıyafetler giyildi, takılar takıldı ve aksesuar ile takı modelleri tercih edildi. Göz kamaştıran kıyafet seçimleri ile kostüm sorumlusu karakterlere hayran bıraktı. Cansu ve Kerem başta olmak üzere dizideki tüm karakterler şıklık içindeydi.

 

Cansu bordo bluz

Cansu bordo bluz gri etek payetli ceket markaları

Cansu bordo bluz gri etek payetli ceket markaları

Cansu’nun birinci bölümde derin göğüs dekolteli bordo bluzu beğeni topladı. Kolsuz ve derin yaka kısmı ile Cansu bordo bluzu içinde nefes kesti.

 

Cansu gri etek

 

Cansu’nun kendinden çizgi detaylı mini gri renkteki eteği göz kamaştırdı. Cansu bu eteğini payetli dore renkteki ceketi ile kullandı.

 

Cansu beyaz elbise

Cansu beyaz elbise bağlamalı ayakkabı markaları

Cansu beyaz elbise bağlamalı ayakkabı markaları

Cansu’nun beyaz kolsuz elbisesi de çok şıktı. Cansu beyaz elbise içinde nefes kesti. Güzelliği ile ön planda olan Cansu’nun giydiği beyaz elbise ve bağlamalı ayakkabıları marka ve fiyat detayları da sizlerle paylaşılacaktır.

 

Cansu payetli ceket

 

Cansu’nun bordo bluz ve gri mini etek ile kombin ettiği dore payetli ceketi ışıl ışıl tasarımı ile göz kamaştırdı. Cansu payetli ceket markası, fiyatı ve satın al bağlantıları sizler için açıklanacaktır.

 

Cansu mavi büyük çanta

 

Cansu bordo bluz, gri etek ve payetli ceket kombini ile mavi renkte büyük bir çanta kullandı. Büyük mavi çantası hangi markadan ve fiyatı ne kadar merak ettirdi.

 

Cansu halka küpeleri

 

Cansu’nun dore renkteki halka küpeleri de çok sevildi. Cansu’nun taktığı halka küpelerin hangi markadan olduklarını ve fiyatlarını sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

Yüksek Sosyete 1. Bölüm 16 Haziran Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Ayşen dedi ki:

    Hepsinden öte Zuhal Olcay’ın siyah elbisesi bir numaraydı. Kendisine de çok yakışmıştı. Hangi markanın, öğrenebilirm?