Yeter KIYAFET, FRAGMAN, OYUNCULAR, SENARYO

Kıyafetler

Yeter kıyafetleri

Oyuncular

Yeter oyuncuları

Fragmanlar

Yeter fragmanları

Yeter dizisi yeni bölüm kıyafetleri ve markaları ile Yeter oyuncuları, senaryosu ve fragmanları sayfamızda. Yeter sponsorları elbise, çanta, ayakkabı ve takı markaları tüm detaylarıyla birlikte her hafta DiziKiyafet.Com farkıyla sizler için açıklanıyor.

Adı Mutluluk Senaryosu (Konusu)

Başrollerinde Pelin Karahan ve Yurdaer Okur’un yer aldığı yeni dizi Yeter senaryosu (kadrosu) ile 2015 yılının son günü 31 Aralık akşamı ilk kez seyircisi ile buluştur ve herkesi ekrana kilitledi.

 

Koliba filmin yapımcılığında izleyicisi ile buluşan Yeter dizisi, Vilmer Özçınar ve Nalan Merter Savaş Yeter dizisi senaryosunu yazıyor, arkan Karlıdağ sürdürüyor.

 

Yurdaer Oku dizide Yekta karakteriyle, Pelin Karahan ise Aylin karakteri ile karşımıza çıkıyor. Çaresizlik içinde bir kadın ve kendinden saklanan büyük yalanı öğrenip herkesi esaret etmek isteyen bir adam. Yeter konusu ile Perşembe akşamlarının reyting galibi olarak karşımıza çıkıyor.

 

Pelin, Yekta ile büyük bir aşk yaşamış ve evlenmiştir. Ancak bir süre sonra evliliği hiç ummadığı yerlere doğru gider. Bir erkek çocukları olan çiftin bir de kız çocukları dünyaya gelir. Ancak babasından habersiz…

 

Aylin kocasından boşanmak ister ve Yekta’nın Aylin’i bırakmaya hiç niyeti yoktur. Aylin hamiledir ve bu evlilik bir çocukla daha esaret altında devam edecektir. Ancak Aylin her şeyi değiştirmek ister ve kendinde bir plan yapar.

 

Kızı dünyaya gelir ancak Yekta’ya bebeği kaybettiklerini söyler. Aylin kızının Yekta’dan uzakta, başka ellerde büyümesine razıdır. Üstelik kızı gerçek annesinin de kim olduğunu bilmemesine göz yumarak.

 

Yeter Oyuncu Kadrosu

 

Pelin Karahan (Aylin)

Doğum Tarihi: 6 Ekim 1984
Doğum Yeri: Ankara
Eğitimi: Anadolu Üniversitesi Turizm İşletme
Rol Aldığı Diziler: Kavak Yelleri, Muhteşem Yüzyıl ve Yeter.

 

Aylin Harmanlı Kimdir? 

 

Masal bir evliliğin prensesi iken hayatı birden kabusa dönen bir anne. Çocuklarını herkesten babalarından bile korumaya yeminlidir. Söylediği bir yalan onu ve çevresindeki sevdiklerini etkisi altına alır. Bu esaret Aylin’i daha ne kadar hapsedecektir. Aylin cesaretine güvenip herkesin karşısında dimdik durmaya kendine söz verir.

 

Yurdaer Okur (Yekta)
Doğum Tarihi: 29 Ekim 1974
Doğum Yeri: Rize
Eğitimi: Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Karadayı ve Yeter.

 

Yekta Harmanlı Kimdir?
Yekta hep bir avcı edasıyla takılır. Fakat bir gün hiç beklemediği bir tavşanın avı oluverir. Hayattaki en büyük zekası olan bir beyin cerrahıdır. Küçümsediği karısı ve karısının yakınları tarafından büyük bir yalana maruz kaldığını öğrenince fırtına öncesi sessizliğe bürünür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok