Yeter 35. Bölüm Kıyafetleri

yeter 35. bölüm kıyafet sponsorları

Yeter 35. bölüm kıyafetleri markası, Yeter 17 Kasım kıyafet sponsorları sayfamızda açıklanıyor. Yeter kıyafetleri marka, mağaza ve satın alma detayları da sizlerle.

ATV’nin perşembe akşamları izlenen dizisi Yeter, 35. bölümü ile 17 Kasım akşamı sevenleriyle buluşuyor iken, 35. bölüm kıyafetleri markaları da sizlerle sayfamızda buluşuyor. Yeter 35’inci bölüm kıyafet sponsorları, İdil ve Miray kıyafetleri nereden satın alınır detayları sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Yeter yeni bölüm kıyafetleri mağaza ve fiyat detaylarına galerimizden veya Yeter kıyafetleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Yeter 35. bölüm kıyafet sponsorları

Yeter dizisi kıyafetleri markaları her hafta sizler için sayfamızda yayınlanıyor. Yeter 35. bölüm kıyafet sponsorlarına da galerimizde ve Yeter kıyafetleri sayfamızda yer veriyoruz. Özellikle de Miray ve İdil kıyafetleri diziyi izleyenlerin gözünü kamaştırıyor. Yeter yeni bölüm 17 Kasım kıyafetleri marka, mağaza ve fiyat bilgileriyle sizlerle paylaşılıyor.

Miray beyaz kazak

 

Miray’ın kıyafetleri Yeter dizisinde çok beğeniliyor. Miray 35. bölüm kıyafetleri kombinleri de yine göz kamaştırıyor. Miray’ın yeni bölümde tercih ettiği beyaz kazağı da, markasını merak ettiren kıyafetlerinden biri oluyor.

 

Miray volanlı siyah midi etek

yeter 35. bölüm miray kazak etek kaban kombini

Miray Beyaz Kazak Siyah Etek Bej Kaban Markası

Miray’ın yeni bölümde beyaz kazağı ile kombin ettiği volanlı siyah eteği de ne marka ve fiyatı ne kadar sorgulatılıyor. Miray midi eteğinin uç kısımlarında ki volan detayı, bu sezonun trendinin işaretidir.

 

İdil bej kaban

 

Yeter İdil kıyafetleri şüphesiz her hafta göz kamaştırıyor. İdil elbiseleri özellikle beğeni toplarken, kıyafetlerinin tamamlayıcı olan dış giyim ürünleri de çok beğeniliyor. İdil bej kabanı markasını da sizlerle buluşturmadan geçmeyeceğiz.

 

Miray bordo ceket

yeter 35. bölüm miray ceketi

Miray Bordo Ceket Markası

Miray dış giyim ürünleri ile de gözden kaçmıyor. Otuz beşinci bölüm bordo ceketi ile çok beğeniliyor. Miray’ın kıyafetinin tamamladığı bordo ceketi nereden satın alınır, sorunuz yanıtsız kalmayacaktır.

 

Miray haki ceket

 

Miray’ın siyah elbisesi üzerine tercih ettiği haki yeşili ceketi markasını da öğrenmek için doğru adrestesiniz. Miray haki ceketi satın almak için, markasını ve fiyatını, mağazasını sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Miray siyah elbise

 

Yeter  Miray siyah elbisesi nereden diye merak edenler için, marka detayına sayfamızda yer veriyoruz. Miray bol kesimli siyah elbisesini haki ceketi ile tamamlıyor.

Yeter 35. Bölüm 17 Kasım Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok