Yeter 24. Bölüm Kıyafetleri

Yeter 24 bölüm dizi sponsorları

Yeter dizisi 24. bölüm dizi sponsorları açıklanıyor. Yeter 16 Haziran yeni bölümde giyilen Aylin kıyafetleri ve takıları sayfamızda paylaşılıyor.

Ekranların sevilen dizisi Yeter 24. bölüm kıyafetleri markaları açıklandı. Yeter 24’üncü bölümde Aylin’in giydiği kıyafetlerin ne marka olduğunu Yeter kıyafetleri sayfamızdan ve galerimizden öğrenebilirsiniz. Yeter 16 Haziran yeni bölüm dizi sponsorları ve fiyatları açıklandı.

 

Yeter 24. bölüm kıyafetleri markaları

 

Yeter dizisinde giyilen kıyafetlerin hangi markadan ve mağazadan olduğunu sayfamızdan öğrenebilme şansını yakalayabilirsiniz. Pelin Karahan kıyafetleri ve takıları çok seviliyor. Beğeni kazanan kombinleri satın almak isteyenler için kostüm sorumlusu bizi bilgilendirdikçe sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz.

 

Aylin beyaz kolsuz bluz

 

Aylin’in giydiği kolsuz beyaz bluz şıklığı ile dikkat çekiyor. Aylin kollarında dantel detayı bulunan beyaz kolsuz bluzunu İpekyol markasından tercih etti. İpekyol marka beyaz kolsuz bluzu ile şıklığa imza attı.

 

Aylin çizgili pantolon

 

Sevilerek izlenen Yeter dizisinde Aylin bu hafta çok şık bir pantolon tercih etti. Koton markasına ait olan bu pantolonun fiyatı ve satın al detayları sayfamıza eklendi. Aylin mavi renkte çizgili pantolonu mağazadan satın alabilirsiniz.

 

Aylin yüzükleri

 

Aylin’in beyaz kolsuz bluzu ve çizgili pantolonu ile kombin ettiği, Aylin’in yüzükleri markası da açıklandı. Aylin şık yüzükleri ile göz kamaştırdı. Aylin yüzükleri markasını galerimizden ve Yeter kıyafetleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Yeter 24. Bölüm 16 Haziran Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok