Yeter 2. Bölüm Kıyafetleri

Yeter dizisi 2. bölüm 7 ocak dizi kıyafetleri markaları Aylin (Pelin Karahan) kıyafetleri markası İdil (Wilma Elles) giyimleri Yekta (Yurdaer Okur) takımı ne marka dizi modasını takip edenlere buluşuyor.

Başrollerinde Pelin Karahan ve Yurdaer Okur’un rol aldığı Yeter dizisi, son dönemlerin en şık dizi kıyafetlerini gözler önüne seren dizilerin arasında yerini alırken, dizi modasını yakından takip eden ziyaretçilerimiz için Yeter dizi kıyafetleri markalarına sayfamızda yer vermeye başlıyoruz.

 

Yeter Pelin Karahan kıyafetleri dizi sponsorlarını merak edenler için galerimizde görselleri derledik. Yeter dizisi Aylin kıyafetleri nereden, Yekta takım elbiseleri markası nedir ve kim nereden giyinmiş soruları sayfamızda yerini alıyor. Yeter 2’inci bölüm kıyafetleri markaları için takipten ayrılmayın.

 

Yeter kıyafetleri arasında ikinci bölümde Aylin bej rengi kabanı ile dikkat çekiyor. Aylin yeşil etek kombini de oldukça şık. Aylin krem kaban ve beyaz inci kolye, küpe ve yüzük modelleri takı sponsorlarına da yer vermeye çalışıyoruz.

 

Yeter Pelin Karahan 2. bölümde şık bir şifon gömlek ile de dikkat çekiyor. Aylin koyu mavi gömlek ve siyah balıkçı kazak modelleri de günlük kombinler arasında şıklığı ile tercih edilebileceklerden. Aylin’in giydiği elbise modelleri de oldukça hoş.

 

Yeter dizisi Wilma Elles kıyafetleri de dikkat çekmeye devam ediyor. Dizide Wilma Elles, İdil karakterine hayat veriyor. İdil siyah kabanı da çok hoş. İdil elbiseleri, ayakkabı modelleri markasına da yer vermeye çalışıyoruz.

 

İdil’in giyimleri de şıklığı ile dikkat çekerken, Yekta takım elbise ve gömlek kombinleri de galerimizdeki yerini alıyor.

 

Yeter 2. Bölüm 7 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 Yorum

 1. Sercan dedi ki:

  Yurda er okurun gözlüğünden nasıl siprariş verebilirim

 2. volkan dedi ki:

  Yektanin 3.bölümde giymiş olduğu kapşonu kürklü camel renkteki montun markasi nedir ogrenebilir miyim

 3. volkan dedi ki:

  Yektanin kapsonlu ve kürklü montun markasi nedir bilen var mı

 4. Gul dedi ki:

  Atlının giydiği siyah düz kaban ne marka

 5. iremsu dedi ki:

  yektanın gözlük prada

 6. mehmet dedi ki:

  dizide yektanın kullandığı gözlük??? acilllll

 7. Aylin dedi ki:

  Dizide Uras’ın giyim sponsoru hangi marka