Yeter 11. Bölüm Kıyafetleri

Yeter kıyafetleri 11. bölüm dizi sponsorları Pelin Karahan desenli etek ne marka kazak markası ve siyah küpe ayakkabı markaları İdil yeşil elbise markaları açıklandı.

Perşembe akşamları Atv ekranlarında yeni bölümleri ile izleyicisi televizyon karşısına kilitleyen dizi Yeter 11. bölüm kıyafetleri markaları açıklandı. Pelin Karahan (Aylin), Yurdaer Okur (Yekta), Koral Cezayirli (Uras) ve Wilma Elles (İdil) giyimleri ile dikkat çeken isimlerin başında yer alıyor.

 

Yeter dizisi 10 Mart yeni bölümde Aylin şık giyimi ve takıları ile beğeni kazandı. Aylin’in giydiği desenli etek, siyah bluz, siyah inci küpeleri ve stiletto kombini çok hoştu, göz kamaştırdı. Aylin siyah beyaz desenli eteği markası İpekyol’dur.

 

Aylin siyah beyaz baskı desenli eteğini siyah kruvaze kesim bluzu ile tamamlıyor. Kombinini hareketlendirmek için Aylin siyah küpeler tercih ediyor ve siyah stiletto ile kıyafetini daha da şık bir hale getiriyor.

 

Aylin siyah bluz desenli etek ayakkabı ve siyah küpe

Pelin Karahan (Aylin) desenli etek markası: “İpekyol” bluz markası: “Liu Jo” küpe markası: “monrevebijoux” ayakkabı markası: “İnci Deri”

Aylin’in bu hafta beğeni kazanan kıyafetlerinden biri de, gri kısa kol trikosu oluyor. Aylin kısa kol kazağı markası da galerimizde ve Yeter kıyafetleri sayfamızda açıklanmıştır.

 

Aylin gri hırka, mavi pantolon ve spor ayakkabı kombini de çok beğenilmiş ve markası merak edilmişti. Aylin kırmızı desenli şalı ile bluz kombini ve altına giydiği spor ayakkabıları ne marka diye merak edenler galerimize göz atabilirler.

 

Sevilen dizide giyimleri ile dikkat çeken bir diğer isim de İdil oluyor. İdil 11. bölümde haki yeşil elbisesi ile dikkat çekiyor. İdil yeşil gömlek elbise markasını da merak edenlerle paylaştık. İdil yeşil elbisesi markası hakkında detaylara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Aylin’in siyah mont, çizgili bluz tayt ve ayakkabı kombini markalarını da sizlerle buluşturduk. Aylin siyah şişme montu, siyah beyaz çizgili bluzu ve siyah taytı ile spor ayakkabıları markası geçtiğimiz haftadan bu yana oldukça merak edilmişti.

 

Uras’ın giydiği kırçıllı lacivert kazak da erkek giyim kesim tarafından çok hoş bulunan Yeter dizisi kıyafetlerinden oldu. Uras kırçıllı bisiklet yaka lacivert kazak ne marka, üzerine giydiği şişme montu markası ile birlikte meraklısı ile galerimizde buluşuyor.

 

Yeter 10 Mart 11. Bölüm Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok