Yaz’ın Öyküsü 6. Bölüm Kıyafetleri

Yazın Öyküsü 6. bölüm dizi sponsorları, Yazın Öyküsü 9 ağustos kanal d dizileri kıyafetleri markaları ile Yazın Öyküsü Umut pudra elbisesi, Yaz elbisesi ve Ekim lacivert elbise markası sizler için sayfamızda açıklanıyor.

Yaz’ın Öyküsü yeni bölümü ile 9 Ağustos akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanırken göze çarpan en güzel dizi kıyafetleri ve dizi elbiseleri sizler için sayfamızda Yaz’ın Öyküsü dizi sponsorları açıklanacak. Bu akşam çok heyecanlı bir bölüm bizleri beklerken, Yaz’ın giydiği desenli elbise modeli, Umut’un pudra elbisesi ve Ekim’in lacivert belinde fermuar detayı bulunan elbisesi dikkatlerden kaçmayan Yaz’ın Öyküsü kıyafetleri arasında yer alacak.

Ece Çeşmioğlu (Yaz) nar çiçeği rengi lacivert desenli kolsuz mini elbise modeli

Ece Çeşmioğlu (Yaz) nar çiçeği rengi lacivert desenli kolsuz mini elbise modeli

Yaz’ın Öyküsü son bölüm kıyafetleri markaları dizinin yayınlandığı saatten itibaren sizlerle buluşmaya başlayacak. Yaz’ın Öyküsü 6. bölüm dizi kıyafetleri arasında Umut’un (Vildan Atasever) giydiği bordo renk kolsuz beli kemerli gömlek elbise, benekli kruvaze kesim bluz ve lacivert pantolon kombini ile program sunarken giydiği pudra elbise çok şık.

Umut’un boynundaki iki halkalı kolye ve bileğine taktığı kelepçe bilezik modeli yanı sıra kulağındaki küpeler bu sezonun moda takıları arasında yer alıyor. Yaz’ın (Ece Çeşmioğlu) annesinin programına çıkarken giydiği kruvaze kesim çiçek desenli kolsuz elbisesi ve beyaz boyundan beyaz bluz kombini ile nar çiçeği rengi desenli kolsuz mini elbise modeli de oldukça şık.

Yaz’ın en yakın arkadaşı hatta kardeşim dediği Ekim’in (Tuğçe Açıkgöz) giydiği lacivert elbise ise bu haftanın en şık Yaz’ın Öyküsü dizisi kıyafetleri arasında. Mert (Tansel Öngel) ise t-shirt modelleri ve Ege (Batuhan Ekşi) gömlek modelleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Mert’in siyah boncuklu kolye modeli ve kol saati de 6. bölümde erkek kesim tarafından dikkat çekecek.

Ege’nin giydiği pantolon ve gömlek modelleri bu hafta da genç erkeklerin beğenisini kazanacak. Umut, Ekim ve Yaz elbise modelleri ile 6. Bölümde dikkat çekerken, Ege, Tunç (Çağdaş Onur Öztürk) ve Mert ise gömlek, t-shirt ve pantolon modelleri ile şıklığını konuşturan isimler oluyor.

Ekranlara 9 ağustos akşamı damga vuracak olan Yaz’ın Öyküsü dizi kıyafetleri ve kıyafet sponsorları için bizi takipten ayrılmayın. En sevdiğini kıyafetlerin markaları sayfamızda açıklanmaya devam edecek. Yaz’ın bluz ve etek kombinleri, pantolon ve elbise modelleri ile Umut elbiseleri ve takıları dizi sponsorları sizlerle buluşturuluyor.

Yaz’ın Öyküsü 9 Ağustos 6. Bölüm Kıyafetleri Markası

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok