Yazın Öyküsü 10. Bölüm Kıyafetleri

Yazın Öyküsü 6 eylül dizi kıyafetleri markaları, Yazın Öyküsü Umut gelinliği, Yaz düğün kıyafeti, ege pembe ceketi ve Yaz siyah elbise giyim sponsorları markası sizlerle.

Yazın Öyküsü yeni bölüm dizi kıyafetleri arasında Vildan Atasever elbiseleri ile nefes kesti. Ece Çeşmioğlu ise dizide giydiği etek, bluz ve elbise modelleri ile markaların yeni sezon koleksiyonlarında yer alan parçaları başarılı şekilde taşıdı. Yazın Öyküsü 10. bölüm kıyafetleri markaları, 6 Eylül giyimleri galerimizde ve Yazın Öyküsü sayfamızda sizlerle paylaşıldı.

Yazın Öyküsü dizi kıyafetlerine son bölümde giyilenlerin markalarına buyurun göz atalım.

Vildan Atasever (Umut) gelinliği markası: "Network"

Vildan Atasever (Umut) gelinliği markası: “Network”

Yeni bölümde Tunç ve Umut nikah kıyacaklardı. Ancak Ege’nin oyunu bu nikahın ertelenmesine neden oldu. Son bölüm kıyafetleri arasında Umut’un giydiği nikah elbisesi nefes kesti. Umut gelinliği ile çok şıktı.

Umut’un giydiği gelinlik modelinin üst kısmı desenli alt kısmı ise oldukça sadeydi. Umut gelinlik modeli birçok genç kadının sevdiği straplez gelinlik modeli idi. Umut nikah kıyafeti içinde Tunç’un gözlerini kamaştırdı.

Tunç ise siyah takım yani damatlığı ile çok şıktı. Tunç’un giydiği siyah takım elbise nikahta şıklığı ile beğeni kazanmasını sağladı. Tunç’un damatlık modelinin markasını da galerimizden öğrenebileceksiniz.

Umut’un kızı Yaz ise, giydiği elbise modeli içinde çok şık görünüyordu. Yaz’ın üstü desenli altı prenses etek elbisesi kendisine oldukça yakışmıştı. Yaşına uygun kıyafetler seçen Yaz, Umut ile Tunç’un nikahında giydiği straplez elbisesi ile de doğru seçim yapmıştı.

Ege ise Yaz ile oldukça uyumluydu diyebiliriz. Ege’nin pembe ceketi bu hafta dikkat çeken erkek dizi kıyafetlerinden biri oldu. Ege’nin nikahta giydiği ceketi markasına da elbette yer vermeyi ihmal etmedik.

Umut’un 10’uncu bölümde giydiği desenli mini elbise ve nikah öncesi hazırlanmadan evvel üzerinde yer alan beyaz v yakalı bluz ve grafik desenli mini eteği kombini markasını da sizler için açıkladık.  Yaz’ın turuncu ve yeşil renk detaylı siyah elbise markasını da merak ediyorsanız, onu da galerimizden öğrenebilirsiniz.

Yazın Öyküsü 6 Eylül 10. Bölüm Kıyafetleri Markaları

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok