Yasak Elma 36. Bölüm Kıyafetleri

Yasak Elma kıyafetleri markaları, Yasak Elma dizisi kıyafetleri ile Ender elbiseleri, Yıldız kıyafetleri ve Zeynep kıyafet dizi sponsorları açıklandı.

Yasak Elma kıyafetleri markalarına ve mağaza linklerine sayfamızda satın almak isteyenler için yer verdik. Yasak Elma dizisi kıyafetleri ne marka, Yasak Elma dizi sponsorları ve Yasak Elma dizisinde giyilen kıyafet markaları için galerimize göz atın.

 

Yasak Elma kıyafetleri markaları

 

Ekranların sevilen dizilerinden birisi olan Yasak Elma 36. bölüm kıyafetleri markaları sizler için sayfamızda açıklanmıştır. Yasak Elma dizi sponsorları, Yasak Elma Yıldız kıyafetleri ve Yasak Elma Ender elbiseleri markalarına özellikle yer verdik.

 

Yasak Elma Zeynep kıyafetleri

 

Yasak Elma yeni bölüm kıyafetleri arasında Zeynep’in giydikleri bu hafta da göz kamaştırıyor. Yasak Elma Zeynep kıyafetleri markalarını merak edenler için paylaştık. Yasak Elma dizisi Zeynep kıyafetleri, elbiseleri, kombinleri ne marka öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Marka: adL Volanlı Dantel Elbise
Fiyat: 199,90TL
Mağazaya Git
Zerrin (Nilgün Türksever) Siyah Elbise Markası: “adL”

Yasak Elma Yıldız kıyafetleri

 

Şıklığı ile otuz altıncı bölümde göz kamaştıran Yıldız, fuşya bluz ve volanlı etek kombini ile nefes kesti. Yıldız göğüs detolteli fuşya renk bluz markası açıklanmıştır. Satın almayı düşünenler için Yıldız fuşya bluzun mağaza linkine de yer verdik.

 

Yasak Elma dizi sponsorları

Merakla beklenen dizi kıyafetleri markaları başında Ender elbiseleri de geliyor. Yasak Elma Şevval Sam kıyafetleri özellikle beğeni kazananların başında yer alıyor. Bu hafta ki Yasak Elma kıyafetleri arasında Ender kırmızı bluz ve etek kombinli elbisesi ile gözlere hitap etti.

Yasak Elma Zerrin dantel detaylı elbise

 

Yasak Elma dizisinin yeni bölümünde Zerrin’in giymiş olduğu dantel detaylı siyah elbise oldukça beğeni topladı. Yasak Elma 36. bölüm Zerrin siyah omuzları dantelli elbisesi adL markasına aittir. Zerrin siyah elbise fiyat ve mağaza linkine yer verilmiştir.

 

Yasak Elma dizisinde giyilen kıyafetlerin arasında beğenileri kazanan Zeynep elbise modelleri, Ender kombinleri ve Yıldız palto markaları detaylarına galerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Yasak Elma 36. Bölüm 11 Mart Kıyafetleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok