Vuslat 10. Bölüm Kıyafetleri

vuslat dizi sponsorları

Vuslat dizi kıyafetleri markaları ve fiyatları hakkında detaylı bilgilere artık her Pazartesi sizler için yer vereceğiz. Vuslat kıyafetleri nereden, Vuslat dizi sponsorları ve Vuslat dizisinde giyilen kıyafetlerin markaları nelerdir diye merak edenler için açıklıyoruz....

Vuslat dizi kıyafetleri markaları ve fiyatları hakkında detaylı bilgilere artık her Pazartesi sizler için yer vereceğiz. Vuslat kıyafetleri nereden, Vuslat dizi sponsorları ve Vuslat dizisinde giyilen kıyafetlerin markaları nelerdir diye merak edenler için açıklıyoruz.

 

Vuslat Dizi Kıyafetleri

 

Vuslat dizisi TRT 1 ekranlarında her pazartesi akşamı izleyici ile buluşuyor. Kadir Doğulu, Pelin Uluksar ve Devrim Özkan kıyafetleri ile göz kamaştırıyor. Vuslat 10. bölümde giyilen kıyafetlerin markaları da böylece merak konusu oluyor.

 

Vuslat dizi sponsorları

 

Vuslat dizisinin 11 Mart yeni bölümünde dikkat çeken kıyafetlerin markalarına galerimizde yer verdik. Vuslat onuncu bölüm Aziz kıyafetleri, Nehir kıyafetleri markası ve Feride kıyafetleri nereden yayınladık. Vuslat dizisinde giyilen kıyafetler hangi marka diye merakınızı gidermek için galerimize göz atın.

 

Sevilen dizide Aziz takım elbise markalarını merak ettiriyor. Yeni bölümde Nehir’in giydiği beyaz ceket oldukça ilgi görecek. Vuslat Nehir beyaz ceket markasını da açıkladık. Ayrıca Nehir ispanyol kol siyah kimono markası hakkında da sizleri bilgilendirdik.

 

Vuslat 10. Bölüm 11 Mart Kıyafetleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok