Ufak Tefek Cinayetler 2. Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek cinayetler 2. bölüm dizi sponsorları

Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri markaları 2. bölüm dizi sponsorları açıklanıyor. Ufak Tefek Cinayetler Oya, Merve, Pelin ve Arzu kıyafet sponsorları yayınlanıyor.

Star TV’nin yeni dizisi Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri ilk bölümde oldukça dikkat çekmiş, markaları merak edilmiş ve sizler için Ufak Tefek Cinayetler dizi sponsorları açıklanmıştır. Ufak Tefek Cinayetler 2. bölüm kıyafetleri markalarına da yer veriyoruz. Ufak Tefek Cinayetler Oya, Merve, Pelin ve Arzu nereden giyiniyor, elbiseleri markaları nelerdir açıklandı.

 

Ufak Tefek Cinayetler 2. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ufak Tefek Cinayetler dizisi 31 Ekim yeni bölümde giyilen kıyafetler yine göz kamaştırdı. Ufak Tefek Cinayetler Oya bej elbise, Arzu kırmızı elbise ve MErve siyah elbise marka sponsorlarına yer verdik.

2. bölümde oyanın giydiği elbise

Gökçe Bahadır (Oya) Bej Elbise Markası: “Douze Studio “

Ufak Tefek Cinayetler dizi sponsorları

 

Ekranlara ikinci bölümü ile de damga vurması beklenen Ufak Tefek Cinayetler dizisinde giyilen kıyafetlerin sponsor markaları açıklandı. Beğendiğiniz Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri marka, fiyat ve mağaza detaylarıyla sizlerle paylaşılmaya devam edecek.

 

Ufak Tefek Cinayetler Oya kıyafetleri arasında bu hafta ki yeni bölümde bej rengi elbisesi dikkat çekiyor. Oya bej elbise markasına yer verdik. Ayrıca Oya’nın giymiş olduğu ayakkabıların da markasını açıkladık.

 

Dizinin 2. bölüm kıyafetleri arasında duruşu ile gözden kaçmayan bir diğer isim de Serhan oluyor. En az kadın karakterlerimiz kadar şık görünüyor. Serhan ceket ve gömlek takım markası açıklanmıştır.

2. bölümde mervenin giydiği siyah elbisesi

Aslıhan Gürbüz (Merve) Siyah Elbise Markası: “Dori Dorca”

Ufak Tefek Cinayetler ikinci bölüm kıyafetleri arasında Merve elbiseleri göz kamaştırıyor. Merve siyah elbise markası ve bordo elbise nereden satın alınır merak ediliyor. Merve ayakkabı markalarına da yer vermeye devam ediyoruz.

 

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni bölümünde Pelin giyimleri ile çok beğeniliyor. Pelin kıyafetleri arasında bu akşam ki yeni bölümde gri kombini çok beğenildi. Pelin gri kısa kollu triko markası nedir, gri taytı nereden satın alınır ve ayakkabı sponsoru hangisidir yayınlanmıştır.

 

Dizimizin bir diğer kadın karakteri Arzu ise davete gelirken giydiği kırmızı elbise ile göz kamaştırıyor. Arzu kırmızı elbise markasına sizler için yer verdik. Dilerseniz galerimizden göz atabilirsiniz.

 

Ufak Tefek Cinayetler 2. Bölüm 31 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 Yorum

 1. Kadriye Darıcı dedi ki:

  13. bölümde Burcu’nun giydiği Kırmızı siyah yanları çıtçıtlı eşofmanın markası nedir acaba?

 2. Anonim dedi ki:

  13. Bölümde Burcu’nun giydiği kırmızı ve siyah yanları çıtçıtlı eşofmanın markası ne acaba?

 3. Merve dedi ki:

  2. Bolumde taylanjn oyanin evine geldigi sirada uzerinde olan tulumun markasi nedir

 4. Dilek ÖZDÖL dedi ki:

  Gökçe Bahadır ‘in giydiği sırtı açık ceket hangi marka? Yazabilir misiniz rica etsem.

 5. Anonim dedi ki:

  Oyanın mavi spor ceketi?

 6. Sedef dedi ki:

  Oya’nın 2. Bölümde giydiği beyaz ceket ve beaz bluzun de markasını yazar mısınız 🙏🏻