Ufak Tefek Cinayetler 1. Bölüm Kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri

Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri, Ufak Tefek Cinayetler dizi kıyafetleri ve Ufak Tefek Cinayetler dizisinde giyilen kıyafetlerin markaları açıklanıyor. Ufak Tefek Cinayetler dizi sponsorları sizlerle.

Star TV’nin yeni dizisi Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri markalarına da sayfamızda yer veriyor olacağız. Ufak Tefek Cinayetler 1. bölüm kıyafetleri ilgi çekerken, Ufak Tefek Cinayetler kıyafetleri ve dizi sponsorları buradan duyurulacaktır. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde giyilen kıyafetler nereden satın alınır fiyat ve mağaza hakkında detaylı bilgileri açıklıyoruz.

 

Ufak Tefek Cinayetler 1. bölüm kıyafet sponsorları

 

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin başrol kadın oyuncuları çok şık kıyafetler ile karşımıza çıkıyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisi kıyafet sponsorları hakkında tüm merak ettiklerinizi buradan yayınlıyor olacağız. Ufak Tefek Cinayetler 1. bölüm kıyafet kombinleri sizlerle.

ufak tefek cinayetler 1. bölümde pelinin giydiği deri mont

Bade İşçil (Pelin) Deri Mont Markası: “Jaquette”

Ufak Tefek Cinayetler dizi sponsorları

 

Ufak Tefek Cinayetler ilk bölüm kıyafetleri markası, fiyatı ve satın al mağazası galerimizde yer alan görsellerin açıklamalarında yerini alıyor. Ufak Tefek Cinayetler dizi sponsorları izleyici tarafından merak edilirken, bizde dizi kıyafetleri ekibi olarak sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

Ufak Tefek Cinayetler Oya kıyafetleri

 

Dizide Gökçe Bahadır’ın canlandırdığı karakter Oya’nın giydiği kıyafetlerin markalarına sayfamızda yer veriyoruz. Ufak Tefek Cinayetler Oya kıyafetleri arasında birinci bölümde dikkat çekenlere göz atalım.

 

Ufak Tefek Cinayetler 1’inci bölümde Oya gri ceket ve pantolon takımı ile dikkatleri üstüne çekiyor. Oya gri etek ve bluz takımı da oldukça şık duruyor. Ayrıca Oya’nın giydiği beyaz ceket modeli de markasını merak ettiriyor.

 

Ufak Tefek Cinayetler Merve kıyafetleri

ufak tefek cinayetler 1. bölümde oyanın giydiği trençkot

Oya Mavi Trençkot Markası

Dizide Aslıhan Gürbüz’ün hayat verdiği Merve’nin kıyafetleri markaları da merak edilenler arasındadır. Merve oldukça şık kıyafetler ile göz kamaştırıyor. Ufak Tefek Cinayetler Aslıhan gürbüz nereden giyiniyor öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Ufak Tefek Cinayetler birinci bölümde Merve’nin giydiği siyah payetli elbise markası nedir açıklıyor olacağız. Merve siyah ceketi de dikkat çeken dizi kıyafetleri arasında. Ayrıca Merve’nin giymiş olduğu renkli gömlek markası da merak ediliyor.

 

Ufak Tefek Cinayetler Pelin kıyafetleri

 

Pelin karakterine hayat veren Bade İşçil kıyafetleri marka ve fiyatı konusunda da sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Pelin birbirinden şık giyimleri ile göz kamaştırıyor.

 

Pelin’in giydiği somon rengi deri ceket de bu şık kıyafetlerin arasında dikkat çekiyor. Pelin siyah deri ceketi ve güneş gözlüğü markalarına da yer vermeye çalışacağız.

 

Ufak Tefek Cinayetler Arzu kıyafetleri 

 

Dizinin diğer dikkat çeken karakteri Arzu’ya, Tülin Özer hayat vermektedir. Ufak Tefek Cinayetler Tülin Özer kıyafetleri markaları da buradan açıklanıyor. Arzu yeşil v yaka bluzu markası,  desenli gömleği nereden satın alınır ve pelerin ceketi ne markadır yayınlanıyor olacak.

 

Ufak Tefek Cinayetler 1. Bölüm 24 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 Yorum

 1. Burcu dedi ki:

  1. bölümde Mert Fırat’ın koşuda giydiği mavi eşofman takımı ile spor ayakkabıları nereden acaba markasını öğrenebilirmiyim

 2. Gulay dedi ki:

  Gökçe Bahadir in giydiği bej buluz ve salaş pantolon nerden alinmis

 3. Anonim dedi ki:

  Gökçe Bahadir in giydiği bol pantolon üst açık buluzu nerden

 4. nihal Başata dedi ki:

  Gökçe Bahadır’ın evden çıkarken giydiği sırtı açık elbise nerede