Tek Yürek 5. Bölüm Kıyafetleri

Tek Yürek kıyafetleri markaları, Tek Yürek dizi kıyafet sponsorları ve Tek Yürek dizisinde giyilen kıyafet nereden satın alınır yayınlandı. Tek Yürek Yiğit ve Yusuf kıyafetleri ne marka açıklandı.

Tek Yürek kıyafetleri markaları nelerdir, Tek Yürek Yusuf kıyafetleri ve Tek Yürek Yiğit kıyafet dizi sponsorları açıklandı. Tek Yürek dizisinde giyilen kıyafetler, Tek Yürek dizi sponsorları ve Tek Yürek Deniz kıyafetleri marka ve mağaza detayları sizlerle paylaşıldı.

 

Marka: Lufian Mont
Fiyat: 499,99TL
Mağazada İncele

 

Tek Yürek dizi kıyafetleri

 

TRT 1 ekranlarında her perşembe akşamı izleyicisi ile buluşan Tek Yürek dizisinde giyilen kıyafetler ilgi çekiyor. Hilmicem İntepe ve Anıl Tetik kıyafetleri ile erkek izleyicilerin beğenisini kazanan kombinlere imza atıyor. Tek Yürek dizi kıyafetleri meraklısı için sayfamızda açıklanmıştır.

 

Tek Yürek dizisinde giyilen kıyafetler

 

Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden bu yana her geçen gün izleyici kitlesini arttıran Tek Yürek dizisi, kıyafet modelleri ile de beğeni kazanıyor. Tek Yürek Deniz ve İlknur kıyafetleri bayanların ilgi odağı oluyorken, Tek Yürek erkek oyuncuları da erkek dizi izleyicisini kendisine bağlıyor.

Tek Yürek Yiğit kıyafetleri

 

Sevilen dizide Yiğit karakterine hayat veren Hilmicem İntepe kıyafetleri markalarını merak ettiriyor. İzleyici Yiğit kıyafetlerini satın almak istiyor ve markasını da merak ediyor. Yiğit’in Tek Yürek yeni bölüm kıyafetleri marka, fiyat ve mağaza detayları sizlerle paylaşıldı.

 

Tek Yürek Yusuf kıyafetleri

 

Ekranlarda boy gösteremeye devam eden Anıl Tetik Tek Yürek kıyafetleri ile çok şık kombinlerle kendine hayran bırakıyor. Tek Yürek dizisinin yeni bölümünde Yusuf kıyafetleri marka detaylarına da sizler için yer verdik. Yusuf’un yeni bölümde giyiği deri ceket, mont ve kaban markaları açıklandı.

Marka: adL Beli Kuşaklı Desenli Elbise
Fiyat: 199,90TL
Mağazada İncele

 

Tek Yürek İlknur ve Deniz kıyafetleri

 

Viltan Atasever kıyafetleri de Tek Yürek dizisini izleyenlerin beğenisini kazanıyor. İlknur giydiği desenli elbise ile göz kamaştırdı. Tek Yürek İlknur beli kuşaklı elbise markası, fiyatı ve mağaza kodu yayınlandı. Deniz’in giymiş olduğu jean detaylı kırmızı sweatshirt markasına de yer verdik.

 

Tek Yürek 5. Bölüm 14 Mart Kıyafetleri