Tatlı Küçük Yalancılar KIYAFET, FRAGMAN, OYUNCULAR, SENARYO

Tatlı Küçük Yalancılar yeni bölüm kıyafetleri ve markaları ile Tatlı Küçük Yalancılar oyuncuları, senaryosu ve fragmanları sayfamızda. Tatlı Küçük Yalancılar dizi sponsorları elbise, çanta, ayakkabı ve takı markaları merak edilen her şeyi ile her hafta DiziKiyafet.Com farkıyla sayfamızda açıklanıyor.

kyafet     oyuncu kadrosu

Tatlı Küçük Yalancılar Senaryosu (Konusu)

Beş yakın kız arkadaş, yaşamlarının en deli dolu yıllarında hiç beklemedikleri bir tehlike ve gizem ile karşı karşıya kalırlar. Bu tehlikeli ve gizemli düşmanla baş etmeye çalışacak olan 4 genç kızın hikayesine eşlik edeceğiz. Bu 4 genç kızın hem okul, hem aile hem de aşklarına ortak olacağız.

Beş kız arkadaş aynı üniversitede okumaktadır. Bir akşam birlikte eğlenmeye giderler ancak içlerinden biri aniden ortadan kaybolur. Geriye kalan 4 kız arkadaşın hayatı bu olaydan sonra tamamen değişir.

Uzun bir süre görüşmeme kararı alan bu kızlar, arkadaşlarının ortadan kaybolma yıldönümünde özel bir mesaj almaya başlarlar. Bu mesajlar kaybolan genç kız tarafından bilinen ve sırlar içeren mesajlardır.

Akıl almaz bir macera 4 genç kızı sürükler. Bilinmezin peşinden sürüklenen kızlar başlarına açılan beladan kurtulmak için büyük çaba sarf ederken, biz de bu anlara yüreğimizin ağzımızda eşlik edeceğiz.

Yapım: O3 Turkey Medya
Yönetmen: Cem Karcı
Uyarlama Senaryo: Elif Usman Ergüden

 

Tatlı Küçük Yalancılar Oyuncu Kadrosu

 

Bensu Soral (Aslı)

Doğum Tarihi: 1991
Doğum Yeri: Bursa
Eğitimi: Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü.
Rol Aldığı Diziler: Tatlı Küçük Yalancılar, Yol Ayrımı, Vicdan ve Boynu Bükükler.

Aslı Kimdir?

Ağırbaşlı ve serinkanlı bir genç kız olan Aslı, arkadaş grubunda en narin ve kırılgan olandır. Aynı zamanda İçinde gizlenen romantik bir genç kız vardır. Okuldaki öğretmenine aşık olması onun en büyük sınavı olacaktır.

Şükrü Özyıldız (Eren)

Doğum Tarihi: 18 Şubat 1988
Doğum Yeri: İzmir
Eğitimi: Ege Üniversitesi İşletme Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Tatlı Küçük Yalancılar, Şeref Meselesi, Benim Hala Umudum Var, Uçurum, Fatmagül’ün Suçu Ne ve Derin Sular.

Eren Kimdir?

Sır küpü olan Eren, okulda öğretmenlik yapmaktadır. Kimsenin içini bilmediği bu genç adamın bir amacı vardır ve bu amaç uğruna aşkını bile kalbine gömmeye hazırdır. Ancak onun bu aşktan vazgeçmesi hiç de kolay olmayacaktır.

Melisa Şenolsun (Hande)

Doğum Tarihi: 1 Ocak 1996
Doğum Yeri: İzmir
Eğitimi: İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı
Rol Aldığı Diziler: Tatlı Küçük Yalancılar.

Hande Kimdir?

Saf, neşeli ve patavatsız bir genç kız olan Hande, açelya’nın yok oluşu ile okulun popüler kızı haline gelir. Kendini baştan yaratan Hande, okuldaki popülerliğinin artması ile iyice havalanır. Ancak karşısına çıkan aşk, onun kendi olmasını sağlayacaktır.

Büşra Develi (Selin)

Doğum Tarihi: 10 Ekim 1993
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı
Rol Aldığı Diziler: Tatlı Küçük Yalancılar.

Selin Kimdir?

Sert bir mizacı olan Selin, kızlar arasında en gözü kara, çalışkan ve ciddi olanıdır. Açelya’yı herkesten daha iyi tanır. Açelya’nın ortadan kaybolması ile grubun liderliğini alır. Açelya’nın kaybolması ardından, Açelya’nın katili olduğunu düşündükleri A’yı bulmak için kendini tehlikeye en çok o atacaktır.

Dilan Çiçek Deniz (Ebru)

Doğum Tarihi: 1995
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Ege Üniversitesinde Turizm Rehberliği
Rol Aldığı Diziler: Tatlı Küçük Yalancılar.

Ebru Kimdir?

Muhafazakar bir ailede büyümüş olan Ebru, içine kapanık, utangaç ve sessiz bir kızdır.Ailesi Anadolu’dadır ve okumak için İstanbul’a gelmiştir. Ancak Açelya ile tanışması onun hayatını da değiştirir. En büyük zaafı ise Açelya’nın abisine aşık olmasıdır.

Beste Kökdemir (Açelya)

Doğum Tarihi: 1993
Doğum Yeri: Sinop
Eğitimi: Haliç Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Tatlı Küçük Yalancılar ve Çıplak Gerçek

Açelya Kimdir?

Bir yüzü melek, bir yüzü şeytan. İçi sır dolu bir genç kız. Arkadaşları bile onu tam olarak çözememiştir. Tehlikeli oyunlar, sürprizler ve şakalar yapmayı seven Açelya’nın bir gece ortadan aniden kaybolması herkesi şoka uğratır ve sırlarla dolu olaylar Açelya’nın kaybolması ile start verir.

Merve Çağıran (Janset)

Doğum Tarihi: 1992
Doğum Yeri: Balıkesir
Eğitimi: Akademi 35 buçuk sanat merkezin

Rol Aldığı Diziler: Tatlı Küçük Yalancılar, Küçük Gelin ve Kavak Yelleri.

Janset Kimdir?

Karanlıklar kraliçesi olarak okulda tanınan Janset, içi sırlarla dolu bir genç kızdır. Açelya’nın en büyük rakibi iken, kurbanı haline gelir. Diğer kızları da hiç sevmeyen Janset’in gerçekleri bilip bilmediği de sırdır.

Burak Deniz (Toprak)

Doğum Tarihi: 20 Ekim 1989
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Lisans
Rol Aldığı Diziler: Tatlı Küçük Yalancılar, Kaçak, Kolej Günlüğü, Medcezir.

Toprak Kimdir?

Her olayda yanlış anlaşılan ve ilk suçlu olarak görülen Toprak, bir nevi günah keçisidir. Kötü biri olarak bir kez adı çıkmıştır. Kimsenin ona inanmamasına ve anlamamasına artık Toprak’da alışmıştır. Ancak karşısına bir gün öyle biri çıkar ki, elinden tek tutan kişi odur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

21 Yorum