Tatlı Küçük Yalancılar Final (13. Bölüm) Kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar final dizi kıyafetleri, Aslı gömlek ve şort markası, Hande bluz ve mavi pantolon kombini dizi sponsorları 13. bölüm Selin giyimleri, Ebru siyah yelek markası açıklanıyor.

Tatlı Küçük Yalancılar 13. bölüm ile final yapıyor. Son birkaç haftadır reytinglerde düşüş yaşayan, eski sezon dizilerinin yeni sezona başlaması ile izleyici kaybeden Tatlı Küçük Yalancılar dizisi 3 Ekim akşamı veda ediyor. Dizinin hayranları ve dizi oyuncularının fanları için son kez Tatlı Küçük Yalancılar kıyafetlerine yer veriyoruz. Tatlı Küçük Yalancılar 13. bölüm dizi kıyafetleri ve 13’üncü bölüm dizi sponsorları sizlerle.

 

Tatlı Küçük Yalancılar son bölümde Aslı desenli gömleği ve taba rengi mini şort kombini ile göze çarpıyor. Selin çizgili t-shirt kombinlerinden vazgeçemiyor. Aslı her zaman ki şıklığını koruyor ve beyaz bluz, mavi pantolon kombini ile dikkat çekiyor. Ebru ise siyah giyim tarzından final bölümünde de vazgeçemiyor.

 

Bensu Soral (Aslı) uzun kollu desenli gömlek ve mini taba rengi şort kombini

Bensu Soral (Aslı) uzun kollu desenli gömlek ve mini taba rengi şort kombini

Tatlı Küçük Yalancılar final kıyafetleri 

 

Final bölümünde Aslı’nın giydiği desenli uzun gömlek modeli beğeni topluyor. Sonbaharın serin havalarında Aslı desenli gömleğini tercih edebilirsiniz. Desenli uzun kol gömlek modeli ile taba rengi mini şortunu kombin etmişi. Aslı mini şortu markasına da ulaştığımız zaman sizlere açıklayacağız.

 

Hande beyaz kısa kol etek ucu volanlı bluz ve açık mavi pantolonu ile göz kamaştırıyor. Beyaz bluz üzerinde Hande’nin taktığı taşlı kolye de çok şık ve göz alıyor. Hande giyimleri final bölümü olan 13’üncü bölümde de dikkat çekiyor. Hande yeni bölüm kıyafetlerinin markalarını öğrendikten sonra, markanın satış noktalarından dizi kıyafetinin satın alabilirsiniz.

 

Ebru siyah yelek, gri t-shirt, siyah pantolon ve beyaz ayakkabı kombini ile final yapıyor. Ebru’nun vazgeçemediği krem çantası da yine sırtında. Ebru final bölümünde giydiği yeleği çok hoş.

 

Selin yakalı beyaz kolları katlamalı gömlek ve gri pantolon kombini bu haftaya damga vuruyor. Selin gömleğinin bir tarafını pantolonun içine sokarak tarz yaratıyor. Selin’in çizgili tişörtü de yine dikkat çekiyor. Selin’in hapishanede giydiği siyah atlet ve füme pantolon modeli kombini de Selin giyimini beğenenlerin dikkatinden kaçmayacak.

 

Hapishanede Aslı ise desenli göbeği açıkta bırakan kolsuz bluz ve siyah pantolon modelleri ile dikkat çekiyor. Aslı desenli bluz ve siyah pantolon modellerinin ne marka olduklarına da daha sonra mutlaka yer vereceğiz.

 

Tatlı Küçük Yalancılar 3 Ekim Final Kıyafetleri

 

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok