Tatlı Küçük Yalancılar 9. Bölüm Kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar 5 Eylül dizi kıyafetleri markası, Ebru kareli gömlek yelek, Aslı sarı bluz, Hande pembe pantolon ve Selin sırt çantası markaları ile Eren kot gömlek ve Toprak mavi tişört modelleri Tatlı Küçük Yalancılar 9. bölüm giyimleri sizlerle.

Yeni sezonda artık Cumartesi akşamları yayınlanacak olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin 9. bölüm dizi kıyafetleri ve giyim sponsorları sizlerle buluşmaya devam ediyorken, yeni bölüm tüyoları hakkında da fikirler sunuyoruz. Tatlı Küçük Yalancılar 5 Eylül 9. bölüm kıyafetleri markalarına hem galerimizden hem de Tatlı Küçük Yalancılar sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Pazartesi değil Cumartesi akşamları Star TV ekranlarında yeni bölümü yayınlanacak olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin kıyafetleri dikkat çekmeye devam edecek. Bensu Soral, Melisa Şenolsun, Büşra Develi ve Dilan Çiçek Deniz Tatlı Küçük Yalancılar giyimleri ile şıklık içinde olmaya devam ediyorken, Burak Deniz ve Şükrü Özyıldız’da tarzları ile erkek giyim modasına yön veriyor.

Bensu Soral (Aslı) kareli kalın askılı sarı bluz ve ispanyol paçalı kot pantolon

Bensu Soral (Aslı) kareli kalın askılı sarı bluz ve ispanyol paçalı kot pantolon

Tatlı Küçük Yalancılar 9. bölüm dizi kıyafetlerine göz atalım.

Hande bu hafta mavi sade gömlek ve pembe pantolon kombini ile dikkat çekiyor. Hande’nin giydiği amvi gömlek ve pembe pantolon kombini beyaz renkli sarı tokalı zincirli bir çanta ile tamamlanıyor. Hande siyah babetleri ile de hoş bir şıklık yakalamış.

Ebru iddialı giyim tarzından şaşmıyor. Yeni sezon modası gömlek yelek tarzı ile karşımızda bu hafta. Dokuzuncu bölümde Ebru kareli yeleğini mini kot şort ve beyaz tişört ile spor ayakkabılarla kombine etmiş. Ebru’nun bej rengi sırt çantası modeli de, birçok genç kızın tarzına uyum sağlayacak.

Selin beyaz gömlek ve kareli pantolon kombini ile dikkat çekiyor. Desenli pantolonların şu sıralar trend olduğu günlerde, Selin de bu modayı takip ediyor. Selin haki yeşil sırt çantası ile kıyafetini tamamlamış ve beyaz spor ayakkabılar ile de son dokunuşunu yapmış.

Dizide giyimleri ile dikkat çeken isimlerin başında gelen Aslı ise, 9’uncu bölümde sarı, siyah ve beyaz renklerden harmanlanmış kareli kalın askılı bluz modeli ile dikkat çekiyor. Aslı sarı bluz ve ispanyol paça kot pantolon kombinin, püsküllü kahverengi çantası ile tamamlamış.

Eren 9. bölümde kot gömlek, beyaz -tshirt ve siyah pantolon kombini ile dikkat çekiyor. Eren’in botları da oldukça şık. Toprak ise mavi tişört modeli ile bu hafta adından söz ettiriyor.

Tatlı Küçük Yalancılar 9. Bölüm 5 Eylül  Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok