Tatlı Küçük Yalancılar 8. Bölüm Kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar 8. bölüm giyimleri, Tatlı Küçük Yalancılar Selin giyimleri, Hande kıyafetleri, Aslı elbiseleri ve dizi kıyafetleri markaları dizi sponsorları sayfamızda sizlerle buluşuyor.

Her Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında izlenen Tatlı Küçük Yalancılar dizisi kıyafetleri ve Tatlı Küçük Yalancılar giyim sponsorları sizlerle buluşuyor. Tatlı Küçük Yalancılar kıyafetleri 8. bölümde de yine çok dikkat çekecek ve beğeni kazanacak. Tatlı Küçük Yalancılar dizisi kıyafetleri arasında 24 ağustos akşamı 8. bölümde Hande (Melisa Şenolsun), Selin (Büşra Develi), Aslı (Bensu Soral) ve Ebru (Dilan Çiçek Deniz) yine birbirinden şık ve göz kamaştırıcı güzellikleri ile dikkat çekiyor. Tatlı Küçük Yalancılar yeni bölüm kıyafetleri arasında Eren (Şükrü Özyıldız) ve Toprak (Burak Deniz) t-shirt ve pantolon kombin modelleri ile birçok kişiden tam not almayı başaranlar arasında.

Melisa Şenolsun (Hande) desenli bluz siyah etek ve parlak çanta modelleri

Melisa Şenolsun (Hande) desenli bluz siyah etek ve parlak çanta modelleri

Son bölümde Hande’nin giydiği gömlek ve tulum kombini, siyah kemerli etek, parlak çanta ve desenli kolsuz bluz kombini oldukça şık. Hande’nin giyimleri son dönemlerde genç kızların beğenisini kazanıyor.

Hande kıyafetleri markalarına da her hafta sizler için sayfamızda yer veriyoruz. Hande’nin ayakkabı ve kemer markalarını da açıklamaya çalışıyoruz.

Dizide dikkat çeken bir diğer isim de Aslı oluyor. Aslı’nın elbise modelleri, takıları, bluz ve pantolon kombinleri şıklığı ile göz kamaştırıyor. Selin ise gömlek ve pantolon, gömlek elbiseleri ve şort kombinleri ile şıklık içinde.

Selin ve Aslı yanı sıra Ebru kıyafetleri de beğeniliyor. Ebru’nun giydiği dizi kıyafetleri arasında en çok takımları beğeniliyor. alt üst takım bluz ve pantolon, gömlek ve ceketleri şıklığı ile göz kamaştırıyor.

Dizinin erkek oyuncuları da şıklık içinde. Eren ve Toprak t-shirt, pantolon ve takım modelleri kombinleri ile birçok kişiden tam not alıyor. Dizi kıyafetleri arasında Eren’in yelekleri de beğeniliyor.

Toprak gömlek modeli, ayakkabı modelleri ile de görsel bir şıklık sunuyor. Son bölümde Toprak’ın giydiği kırçıllı tişört ve pantolon kombini de çok sevilecek. Janset siyah elbisesi ve siyah bluz ile şort kombini ile de yeni bölümde dikkat çekmeye devam ediyor.

Hande’nin takı modelleri de beğeniliyor. Taşlı küpe, kolye ve bileklik modelleri ile de Tatlı Küçük Yalancılar dizisi dikkat çekiyor. Yeni bölümde giyilen dizi kıyafetlerinin sponsorlarını galerimizi gezerek öğrenebilirsiniz. Dizi sponsorları için Tatlı Küçük Yalancılar sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Tatlı Küçük Yalancılar 24 Ağustos 8. Bölüm Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

 1. cagla dedi ki:

  aslının 8.bölümde giydiği sarı çiçekli elbisenin markasını söyleyebilir misiniz??

 2. Bita dedi ki:

  Ay pardon kristal kolye olucaktı küpe değil

 3. Bita dedi ki:

  Ebru nun bu bölümde taktığı kristal kupenin markasını da söyleyebilir misiniz?
  Gri bir bluz la birlikte kullanmıştı…