Tatlı Küçük Yalancılar 5. ve 6. Bölüm Kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar 6. bölüm dizi kıyafetleri markası, 5. bölüm elbise markaları ve Tatlı Küçük Yalancılar dizi sponsorları Hande ve Aslı kıyafetleri, Ebru ve Selin dizi kıyafetleri markası açıklandı.

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Tatlı Küçük Yalancılar yeni bölüm kıyafetleri ve 5’inci bölüm dizi kıyafetleri markaları sizler için sayfamızda yerini aldı. Tatlı Küçük Yalancılar 5. ve 6. bölümde giyilen Ebru, Selin, Hande ve Aslı elbiseleri markaları için galerimizi ziyaret edebilir veya Tatlı Küçük Yalancılar sayfamızdan merak ettiğiniz dizi kıyafetleri sponsorlarını öğrenebilirsiniz.

Bensu Soral (Aslı) beyaz kolsuz mini elbise markası: "Twist"

Bensu Soral (Aslı) beyaz kolsuz mini elbise markası: “Twist”

Tatlı Küçük Yalancılar 5’inci bölüm ve 6’ıncı bölüm kıyafetleri arasında Aslı’nın beyaz elbisesi ve Ebru’nun siyah elbisesi aynı markanın ürünleridir. 6’ıncı bölümde Hande’nin giydiği gömlek ve etek kombini çok sevilecek. Yaz sezonunda çizgi desenli kıyafetler moda.

Geçen hafta Hande’nin giydiği çizgili tshirt ve lacivert elbise kombini çok sevilmişti bu hafta da çizgi detayını Selin üzerinde taşıyor. Selin’in çizgili tshirt ve etek ile fular kombini 6. bölümde damga vuracak.

Tatlı Küçük Yalancılar son bölüm kıyafetleri arasında Janset’in giydiği yakası beyaz siyah elbise ve siyah ayakkabıları da çok sevilecek. Eren’in her hafta olduğu gibi bu hafta da gömlek ve yelek kombini beğeni toplayacak. Aslı elbisesi, bluz ve etek ile pantolon kombinleri yeni bölümde dikkat çekmeye devam edecek ve markası merak edilecek.

Toprak’ın giydiği gömlek ve t-shirt modelleri de erkek giyim kesim tarafından merak ediliyor. Toprak’ın takımı ve t-shirt markası hakkında da galerimizden bilgi edinebilirsiniz. Aslı, Hande, Selin ve Ebru kıyafetleri yanı sıra ayakkabı modelleri ile de dikkatleri üstünde toplamayı başarıyor.

Hande’nin annesi Asuman siyah kolsuz etek ucu dantelli elbise modeli ile bu hafta şıklık içinde. Açelya’nın zaman zaman göründüğü sahnelerde giydiği bluz, etek, elbise modellerinin markalarına da sayfamızda yer vermeye çalışıyoruz.

Tatlı Küçük Yalancılar 10 Ağustos 6. Bölüm Kıyafetleri Markası

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok