Tatlı Küçük Yalancılar 4. Bölüm Kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar 4. bölüm 27 temmuz kıyafetleri dizi sponsorları markaları ve Hande sarı elbise, Janset siyah elbise ve pelerin Aslı kıyafetleri markası Eren gömlek, çanta ve ayakkabı kombinleri sayfamızda sizler için açıklanmaya devam ediyor.

Tatlı Küçük Yalancılar kıyafetleri ile Star TV ekranlarında her hafta beğeni kazanmaya devam eden diziler arasında. Son dönemlerin en popüler kıyafetleri Tatlı Küçük Yalancılar dizisi kıyafetleri oluyor. Bensu Soral, Melisa Şenolsun, Dilan Çiçek Deniz ve Büşra Develi dizi kıyafetleri ve dizi sponsorları sayfamızda sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Tatlı Küçük Yalancılar Yeni Bölüm Kıyafetleri

Son bölüm kıyafetleri ile de Tatlı Küçük Yalancılar dizisi dizi modasında ve dizi magazin aleminde kendinden sıkça söz ettirecek. Dizi kıyafetleri kombinleri ile özellikle de Aslı ve Hande’nin tarzı çok seviliyor. 4’üncü bölümde Aslı’nınbluz, etek ve pantolon kombinleri şıklığı ile göz doldurmaya devam edecek.

Melisa Şenolsun (Hande) sarı desenli kolsuz mini elbise modeli ve siyah çanta kombini

Melisa Şenolsun (Hande) sarı desenli kolsuz mini elbise modeli ve siyah çanta kombini

27 Temmuz akşamı Star TV’de dördüncü bölümü ile bizlerle olacak olan heyecanlı dizi Tatlı Küçük Yalancılar kıyafetleri markalarına sayfamızda ve galerimizde ulaşabilirsiniz.

4’üncü bölümde Ebru’nun giydiği siyah çizgili beyaz ceketi ve beyaz kalın çizgili siyah pantolon ve siyah büstiyer kombini şüphesiz şıklığı ile göz dolduruyor. Ebru bu kıyafetini siyah beyaz çizgili çanta ile kombinlemiş.

Hande’nin giydiği sarı elbise ise yeni bölümde herkesin markasını merak ettiği elbise modelleri arasında yerini alacak. Kolsuz desenli sarı elbisesini siyah babet ile kombin eden Hande’nin kulağındaki çiçekli küçük küpeler de dikkatten kaçmıyor.

Dizide ara ara görünen Açelya’nın kıyafetleri de merak edilmiyor değil doğrusu. Bu hafta da Açelya’nın kırmızı hırka, ceket, bluz ve pantolon kombinlerini göreceğiz.

Eren her hafta gömlek, yelek ve pantolon kombinleri markaları ile sayfamızda yerini alıyor. Eren’in giydiği kareli gömleğin markasını geçen hafta açıklamıştık. Bu hafta Janset’in giydiği siyah elbise ve pelerin kombini de oldukça şık. Janset’in kardeşi Toprak t-shirt modelleri ve ceket kombinleri ile Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin kıyafetleri arasında göze çarpıyor.

Dizinin diğer erkek karakterleri de kıyafetleri ile beğeni toplayanlardan. Güven bu hafta beyaz yazılı t-shirt ve siyah ceketini yırtık kot pantolon kombin etmiş. Güven kıyafetleri markalarına da ulaştıkça sayfamızda açıklayacağız. Bu hafta dizi kıyafetleri ile adından uzun süre söz ettirecek olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisi yeni bölüm kıyafetlerine gelin hep birlikte göz atalım ve markaları hakkında da fikir sahibi olalım.

Tatlı Küçük Yalancılar 27 Temmuz 5. Bölüm Kıyafetleri Markası

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok