Tatlı Küçük Yalancılar 2. Bölüm Kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar kıyafetleri, Tatlı Küçük Yalancılar dizi kıyafetleri ve Tatlı Küçük Yalancılar dizi sponsorları 2. bölüm 13 temmuz Hande, Aslı, Ebru ve Eren kıyafetleri markaları sizlerle.

Pazartesi akşamlarının beğeni kazanan korku tarzındaki dizisi Tatlı Küçük Yalancılar kıyafetleri ile bu hafta da beğeni kazanacak. Tatlı Küçük Yalancılar dizisi kıyafetleri 2. bölümde giyilen Selin, Aslı, Ebru ve Hande kıyafetleri ile Eren takım modelleri markasını sayfamızda açıklıyoruz.

Dizinin 2. bölümde giyilen dizi kıyafetleri ve dizi sponsorları sizlerle paylaşılmaya devam edecek. 13 Temmuz akşamı Star TV’de saat 20:30’da yeni bölümü ile ekranlara kilitleyecek olan dizinin 2. bölüm kıyafetleri de göz kamaştıracak. Özellikle de Bensu Soral, Büşra Develi, Dilan Çiçek Deniz ve Melisa Şenolsun parti kıyafetlerini çok beğeneceksiniz.

Bensu Soral (Aslı) büyük beyaz taşlı kolye modeli

Bensu Soral (Aslı) büyük beyaz taşlı kolye modeli

Tatlı Küçük Yalancılar 2. Bölüm

Selin, Aslı, Ebru ve Hande A’dan kurtulmak için büyük bir plan içindedir. Tanışmak için gittikleri evde hiç ummadıkları bir sürprizle karşılaşan dört arkadaş, A’nın kendini açık etmeyeceğini anlarlar. Üstelik bir de A’nın oyunu ile karşı karşıya kalırlar. Bu duruma çok sinirlenen kızlar, Selin’in aklına fikri uygulamaya koyulurlar ancak A, bu duruma daha çok sinirlenir.

Tatlı Küçük Yalancılar Balo Kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar balo kıyafetleri bu haftaya damgasını vuracak. Markası açıklanan tüm kıyafetler için “Tatlı Küçük Yalancılar Kıyafetleri” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Selin, Aslı, Ebru ve Hande, okulun geleneksel balo gecesi için tercih ettikleri kıyafetler ile göz kamaştırırlar. Yeni gizemlerin ortaya çıktığı ve yeni soruların kafalarda yer aldığı bu gecede Aslı pudra rengi elbisesi için tercih ettiği taşlı büyük kolyesi ile çok dikkat çekiyor.

Ebru mavi kolsuz dizlere kadar uzanan elbisesi işle baloya katılır. Selin beyaz ceket takımı ile şıklık içindedir. Hande siyah kalın askılı elbisesi ve takıları ile göz kamaştırıyor. Okula giderken Aslı’nın giydiği beyaz yakası dantel detaylı şifon bluzu omuz detayı ile göz kamaştırıyor.

Şükrü Özyıldız’ın hayat verdiği Eren karakterinin takımları, gömlek ve pantolon kombinleri de dikkat çekiyor. Tatlı Küçük Yalancılar kıyafetleri arasında 2. Bölümde Eren yeşil gömlek, kot pantolon ve lacivert yelek kombini ile göz kamaştırıyor. Hande’nin çizgili büstiyeri de bu hafta dikkat çeken bir diğer dizi kıyafetleri arasında.

Tatlı Küçük Yalancılar 2. Bölüm 13 Temmuz Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. Rubaba dedi ki:

    Selinin beyaz ceket takiminin markasi ne?