Tatlı Küçük Yalancılar 12. Bölüm Kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar 26 Eylül Aslı, Ebru, Hande ve Selin giyimleri, Toprak, Eren t-shirt modelleri markası, 12. bölüm dizi kıyafetleri ve sponsorları yeni bölüm kıyafetlerinin markaları ile kombin önerileri sizlerle Tatlı Küçük Yalancılar dizisi son bölüm makalemizde paylaşılıyor.

Cumartesi akşamlarının fenomen dizisi Tatlı Küçük Yalancılar, 12. bölüm giyimleri ile galerimizde bir araya getirildi. Tatlı Küçük Yalancılar dizisi 12’inci bölüm dizi sponsorları dizinin yeni bölümü ardından ham galerimizde hem de Tatlı Küçük Yalancılar sayfamızda yer alan kıyafetler bölümünde açıklanacaktır. Tatlı Küçük Yalancılar dizisi kıyafetleri ile Bensu Soral, Dilan Çiçek Deniz, Melisa Şensolsun ve Büşra Develi hayranlarının büyük beğenisini kazanıyor. Beste Kökdemir (Açelya), Şükrü Özyıldız (Eren) ve Burak Deniz (Toprak) giyimleri ile şıklığını konuşturan diğer isimler oluyor.

A’nın oyunları karşısında ne yapacaklarını şaşıran Aslı, Selin, Ebru ve Hande giyimleri, takıları, ayakkabı ve çanta modelleri kombinleri ile moda trendlerine uyum sağlayarak herkesten tam not almayı başarıyor. Giydikleri şık elbise modelleri, günlük bluz ve pantolon kombinleri, ceket ve kapri modelleri ile bu hafta Tatlı Küçük Yalancılar dizisi 12. bölümde de dikkat çekmeyi başarıyorlar.

Bensu Soral (Aslı) siyah uzun kol bluz, deri pantolon ve siyah çantası

Bensu Soral (Aslı) siyah uzun kol bluz, deri pantolon ve siyah çantası

Yeni bölümde kızların aynı model ve renkte tercih ettikleri sweatshirt modeli dikkat çekiyor. Tatlı Küçük Yalancılar kızlarının 12. bölümde giydikleri siyah sweatshirt modeli farklı bluz, tişört ve pantolon modeli ile kombin edildi.

Açelya siyah dantelli elbisesi ile çok şık. Açelya’nın dantel detaylı siyah uzun kol elbise modeli şık ayakkabılar ile kombin edilmiş. Aslı beyaz bluz ve deri pantolon, püsküllü siyah çanta kombini ile dikkat çekiyor. Aslı uzun kol siyah bluz ve deri pantolon kombini de çok şık ve göz alıcı.

Selin kapri pantolonları ile bu hafta beğenilerimi kazanıyor. Selin’in giydiği mavi t-shirt, bordo kapri pantolon ve beyaz ayakkabı kombini oldukça şık dururken, desenli bluzu ile kombin ettiği kaprisi de kendisine çok yakışmı. Selin son bölümde siyah ceket ve pantolon ile giydiği çizgili gömlek modeli kombini ile de dikkat çekiyor.

Hande etek modelleri ile fenomen. Etek giymeyi çok seven genç kızlar Hande eteklerinin markasını merak etmeye devam ediyor.  Hande siyah uzun kalem etek modeli ve siyah uzun kol bluz modeli kombini ile şıklığını sürdürüyor. Hande kolye modelleri ile de Tatlı Küçük Yalancılar dizisine damga vuruyor.

Ebru siyah kısa kol hafif volanlı mini elbisesi ile göz kamaştırıyor. Son bölümde Ebru giyimlerine göz attığımı zaman elbiselerine çok sık rastlıyoruz. Ebru 12’inci bölümde giydiği siyah elbisesini vazgeçilmez sırt çantası ile kombin etmiş. On ikinci bölüm Ebru siyah elbise mini severlerin beğenisini kazanacak.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok