Tatlı Küçük Yalancılar 11. Bölüm Kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar 19 eylül giyim sponsorları ve markaları, Aslı uzun kırmızı elbise, Hande püsküllü siyah etek ve takıları, Selin kıyafetleri markası 11. bölüm dizi sponsorları ve dizi kıyafetleri sizlerle.

Tatlı Küçük Yalancılar’ın yeni bölümünde giyilen Bensu Soral elbisesi, Melisa Şenolsun mini siyah eteği ve Dilan Çiçek Deniz’in kırmızı pantolon ile çizgili bluz kombinlerinin markası ve dizi sponsorları şüphesiz merak edilecek ve her hafta olduğu gibi bu hafta da dizi kıyafetleri markalarına sayfamızda yer vereceğiz.

 

Tatlı Küçük Yalancılar’ın 11. bölümde giyilen Aslı, Selin, Ebru ve Hande kıyafetleri yine son dönemlerin trend modellerinden. Ünlü markaların sponsor olduğu dizide 11’inci bölümde Aslı beyaz benekli kırmızı uzun elbise modeli ile dikkat çekiyor. Aslı uzun kırmızı elbisesini kot ceket ile tamamlamış.

 

Bensu Soral (Aslı) bekeli desenli kırmızı uzun askılı elbise markası: "Mudo"

Bensu Soral (Aslı) bekeli desenli kırmızı uzun askılı elbise markası: “Mango”

Aslı’nın denim ceket markası ve kırmızı elbisesi ne marka merak edenler için çok yakında açıklayacağız. Aslı sadece elbisesi ile değil, kırmızı elbise kullandığı uzun zincir kolye modeli ile de dikkatlerden kaçmıyor. Ayakkabısı da beğenilecek olan Aslı giyimleri markaları için bizi takip edin.

 

Yeni bölümde Ebru spor şıklığını korumaya devam ediyor. Ebru’nun beyaz yeleği ve siyah pantolon kombini, siyah büstiyer ve ayakkabısı sezona damga vuracak. Ebru’nun son dönemlerde ki spor şıklığını eminim ki kendi tarzınıza uydurmak isteyecek ve bu sebeple de hangi markanın ürünlerini giydiğini merak edecek, öğrenmek için ise bizi takip etmeniz gerekecek.

 

Hande yine büyük taşlı küpe ve kolye modeli ile göz kamaştırıyor. Kızların en kokoş giyineni olan Hande’nin taşlı kolye ve küpe markası da sizlerle olacak. Tatlı Küçük Yalancılar’ın son bölümünde Selin’in giydiği çizgili kısa kol bluz ve kırmızı pantolon modelleri de geçen haftadan beri markası merak ediliyor. Bu hafta Selin giyimleri markalarına da yer vermek için daha çok çabalayacağız.

 

Eren gibi Güven ve Cesur giyimleri de erkeklerin dikkatinden kaçmıyor. Son dönemlerde dizi kıyafetlerini takip eden sadece kadınlar kadar erkeklerde çoğalıyor. Beyler, dizilerde ünlülerin kıyafetlerini takip ediyor ve sezon modasına onlar gibi şık bir şekilde uyum sağlamaya çalışıyor. Güven kareli gömlek modeli ve eren ile Cesur kıyafetlerinin markalarına da yer vereceğiz.

Tatlı Küçük Yalancılar 11. Bölüm 19 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok