Tatlı Küçük Yalancılar 10. Bölüm Kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar 12 Eylül dizi kıyafetleri, sponsorları, 10. bölüm Aslı, Selin büstiyer ve uzun etek, Hande ve Ebru önü kısa arkası uzun etek markası Müge siyah mini elbise ve podyum kıyafetleri markaları sizlerle.

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi yeni bölümde Aslı (Bensu Soral), Hande (Melisa Şenolsun), Selin (Büşra Develi ve Ebru (Dilan Çiçek Deniz) podyum kıyafetleri ile nefes kesiyor. Ebru pembe podyum elbisesi ile göz kamaştırırken, Aslı ve Hande büstiyer ve etek kombinleri ile Selin kemerli mor uzun elbise ile Ebru gibi podyumun tozunu attırıyor. Tatlı Küçük Yalancılar 12 Eylül dizi kıyafetleri, dizi sponsorları ve giyimleri markaları ile sizlerle Tatlı Küçük Yalancılar dizisi sayfamızda ve galerimizde yer alıyor.

Bensu Soral mor kolsuz büstiyer ve uzun kuyruklu etek modeli

Bensu Soral mor kolsuz büstiyer ve uzun kuyruklu etek modeli

Tatlı Küçük Yalancılar Aslı’nın onuncu bölümde giydiği mor büstiyer ve uzun etek kombini son bölüm dizi kıyafetleri arasında şıklığı ile göz kamaştırıyor. Dizinin son bölüm kıyafetleri arasında Selin’in giydiği kemerli bordo elbise de çok hoştu. Selin 10’uncu bölümde giydiği çzigili kısa kol bluz ve kırmızı pantolon kombini ile de dikkat çekiyor.

Selin çizgili bluz markası merak edilecek eminim. Sizler için Tatlı Küçük Yalancılar 12 eylül kıyafetleri arasında bu bluzu ve kırmızı pantolon markasının yer almasını sağlayacağız. Selin siyah çantası ve ayakkabı modeli de çok sevilecektir.

Hande yeni bölümde beyaz gömlek, siyah mini etek, kemer ve çanta kombini ile dikkat çekiyor. Ancak Hande’nin podyum kıyafeti diğerleri gibi nefes kesiyor. Hande yeni bölümde giydiği pembe büstiyer ve önü kısa arkası uzun eteği ile çok hoş bir kombin oluşturmuş. Hande pembe podyum elbisesi markasını açıklamaya çalışacağız.

Dizi kıyafetleri ve giyimleri ile Ebru da dikkat çekiyor. Ebru pembe önü kısa arkası uzun podyum elbisesi ile nefesleri kesti, gözleri kamaştırdı. Podyumda toz attıran Ebru, yeni bölümde giydiği beyaz yelek ve siyah kıyafet kombini ile de dikkat çekiyor. Ebru sırt çantası markası da merak edilenler arasında.

Aslı desenli uzun elbisesi ile de dikkatleri üstünde topluyor. Açelya ise siyah puantiyeli elbisesi ile bu hafta beğeni kazanacak. Eren lacivert gömleği ve çizgili kravat kombini de çok şık öyle değil mi? Ebru’nun podyumda giydiği kanatlı siyah elbisesi de büyüledi. Yeni bölümde giyilen dizi kıyafetlerinin dizi sponsorlarına her hafta sayfalarımızda yer vermeye devam ediyoruz.

Tatlı Küçük Yalancılar 10. Bölüm 12 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok