Tatlı Küçük Yalancılar 1. Bölüm Kıyafetleri

Tatlı Küçük Yalancılar kıyafetleri, Tatlı Küçük Yalancılar dizi kıyafetleri ve Tatlı Küçük Yalancılar dizisi kıyafetleri Hande, selini, Ebru ve Aslı kıyafetleri, Eren kıyafetleri markaları sizler için sayfamızda açıklanıyor.

Star TV’de yeni başlayan korku tadındaki yeni dizi Tatlı Küçük Yalancılar kıyafetleri markalarını sizlerle dizikiyafet.com’da açıklanıyor. Başrollerinde Şükrü Özyıldız’ın ve Bensu Soral’ın yer aldığı Tatlı Küçük Yalancılar dizisi kıyafetleri ve dizi sponsorları galerimizde açıklandı.

Tatlı Küçük Yalancılar kıyafetleri

Yeni yaz döneminin beğeni kazanan dizisi Tatlı Küçük Yalancılar, 1. bölümü ile birçok kişinin dilinden düşmedi. Dizide yaşanan sır dolu olaylar yanı sıra dizi kıyafetleri, takıları, ayakkabı ve çanta modelleri son dönemlerin trendleri arasında.

Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Eren karakterine hayat veren Şükrü Özyıldız takım modelleri, gömlek ve yelek modelleri ile dikkat çekiyor. Eren kırmızı kareli gömleği markası, yeleği ve takımı markaları için galerimizi gezebilirsiniz.

Tatlı Küçük Yalancılar’ın Hande’si desenli ceketi, takı modelleri ile ilk bölümde dikkat çekmeyi başardı. Dizinin ilk bölümünde kızların cenazede giydikleri siyah takım markalarını da açıkladık.

Bensu Soral’ın hayat verdiği Aslı kıyafetleri de birçok markanın yeni koleksiyon ürünleri arasında ve çok kısa zamanda o kıyafetlerin markasını da açıklayacağız. Tatlı Küçük Yalancılar 1. bölüm kıyafet sponsorları sizlerle buluşuyor.

Yeni bölüm kıyafetleri her hafta sizlerle buluşacak. Bizi her hafta takip ederek son bölüm kıyafetleri sponsorları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Aslı, Hande, Selin, Eren nereden giyiniyor, hangi marka diziye sponsor oluyor merak edenlerle buluşturuyoruz.

Her pazartesi akşamı Star TV’de Tatlı Küçük Yalancılar dizisini izleyebilir, dizi kıyafetleri içinde bizleri takip edebilirsiniz. Her hafta yepyeni bölümleri ile Tatlı Küçük Yalancılar dizisi sizleri ekranlara kilitleyecek. Birbirinden şık kıyafetler yeni sezonda göz kamaştıracak, beğeni toplayacak. Markaları açıklanan kıyafetleri “Tatlı Küçük Yalancılar Kıyafetleri” isimli sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Tatlı Küçük Yalancılar 1. Bölüm Kıyafetleri Markası

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok