Tatlı İntikam 26. Bölüm Kıyafetleri

Tatlı İntikam 26. bölüm kıyafet sponsorları, yen,i bölüm dizi kıyafetleri marka ve fiyatları. Tatlı İntikam 15 Eki kıyafetleri nereden satın alınır açıklıyoruz.

Tatlı İntikam 26. bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları, Tatlı İntikam kıyafetleri nereden satın alınır ve 15 Ekim kıyafet sponsorları nelerdir tüm merak ettiğiniz bu soruların yanıtlarını sayfamızda açıklıyoruz. Tatlı İntikam 26’ıncı bölümde Pelin, Sinan ve Barış kombinleri hangi mağazadan satın alınır tüm merak edilenleri sayfamızda yayınlıyoruz.

 

Tatlı İntikam 26. bölüm kıyafet sponsorları

 

Tatlı İntikam yeni bölüm kıyafetleri ve dizi sponsorları hakkında detaylara galerimizden de göz atabilirsiniz. Tatlı İntikam 15 Eki yirmi altıncı bölümde Pelin (Leyla Lydia Tuğutlu) giydiği bluz, ceket, pantolon ve ayakkabı markalarını merak ettiriyor. Sinan (Furkan Andıç) kombinleri de her hafta olduğu gibi sayfamızda yayınlanıyoruz.

 

Barış takım elbisesi

 

Tatlı İntikam Barış kıyafetleri yeni bölümde dikkatleri çekiyor. Barış’ın giydiği ceket ve gömlek takımı ne markadır, fiyat bilgileri ile birlikte sayfamızda açıklanıyor. Barış 15 Ekim yeni bölümde siyah ceketli takımı ile çok şık görünüyor.

 

Pelin siyah deri ceketi

 

Pelin’in giydiği siyah deri ceket markası, fiyatı ve nereden satın alınacağına dair bilgileri sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Pelin siyah deri montu hangi mağazalarda bulunuyor, kıyafet sponsoru nedir tüm detaylar sizlerle paylaşılacaktır.

 

Pelin bordo bluz ve kırmızı spor ayakkabı

 

Pelin siyah deri ceketi ile bordo bluz ve kırmızı spor ayakkabı kombin etti. Pelin’in bordo v yaka bluzu ve kırmızı spor ayakkabıları hakkında da tüm detayları sizlerle paylaşıyor olacağız. Pelin kırmızı bluz ve spor ayakkabılarını beğenenler, satın almayı düşünenler için detaylar sizlerle.

 

Sinan gri triko ve siyah gömlek

 

Sinan’ın giydiği kıyafetlerin de markalarını merak edenlerle paylaşıyoruz. Sinan siyah deri ceketi ile kullandığı siyah gömlek ve gri triko markalarını merak ettiriyor, fiyatlarıyla birlikte bu merakınızı gideriyoruz. Sinan gömlek ve triko nereden olduğunu galerimizden veya Tatlı İntikam kıyafetler sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Sinan siyah deri ceketi

 

Sinan’ın yeni bölümde kullandığı deri montu da dikkatleri çekiyor. Sinan her hafta birbirinden şık deri ceketler kullanıyor ve nereden satın alınacağını, marka ve fiyatını da sorgulatıyor.

 

Tatlı İntikam 26. Bölüm 15 Ekim Kıyafetleri

 • Pelin Siyah Deri Ceket: Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin) Siyah Deri Ceket Markası: “Gızıa”

   

 • Barış Takım Elbise: Tatlı İntikam 26. bölümde Barış siyah ceket beyaz gömlek ve pantolon takım kombini markası ve fiyatlarına yer verilecektir.

   

 • Sinan Gri Triko Siyah Gömlek: Tatlı İntikam 26. bölüm 15 Ekim Sinan siyah gömlek ve gri triko kombini markaları açıklanacaktır.

   

 • Pelin Bordo Bluz: Tatlı İntikam 26. bölümde Pelin’in giydiği bordo renk bluzu marka, fiyat ve mağaza bilgileri açıklanıyor.

   

 • Pelin Kırmızı Spor Ayakkabı: Tatlı İntikam 26. bölümde Pelin’in giydiği kırmızı renk spor ayakkabı marka ve fiyatı yayınlanacaktır.

   

 • Sinan Bot: Tatlı İntikam 26. bölümde Sinan’ın giydiği siyah botların ne marka olduğunu ve fiyatlarını sayfamızda açıklıyoruz.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok