Tatlı İntikam 21. Bölüm Kıyafetleri

Tatlı İntikam 21. bölüm 3 eylül kıyafetleri markası, Pelin sarı elbise, Rüzgar lacivert bluz ve Sinan sarı gömlek marka, fiyat ve satın al detayları açıklandı.

Tatlı İntikam 21. bölümde Pelin, Başak, Rüzgar, Sinan kıyafetleri yine göz doldurdu. Tatlı İntikam kıyafetleri markalarını, fiyat ve mağaza bilgileri ile sayfamızda yayınlandık. Üstelik sadece dizi kıyafetlerini değil, takı, çanta, ayakkabıları da nereden satın alınır açıkladık.

 

Tatlı İntikam 21. bölüm kıyafetleri markaları

 

Tatlı İntikam 3 Eylül yeni bölümde Pelin elbisesi, Rüzgar bluzu ve Başak saç tokası ile dikkatleri üstünde topladılar. Sinan gömlek kombinleri ile her zamanki şıklığından ödün vermedi. Tatlı İntikam dizi kıyafetleri 21. bölümde göz kamaştırdı.

 

Pelin sarı elbise

 

Leyla Lydia Tuğutlu yeni bölümde sarı bir elbise giydi. Pelin’in giydiği sarı elbise Gülnur Güneş imzası taşıyor. Kolsuz geniş yakalı sarı elbisesi ile çok şık görünüyordu.

Pelin tüylü ayakkabı

Pelin topuklu yılan derisi yeşil ayakkabı

3 Eylül akşamı Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin yeşil ayakkabısı ile dikkatleri çekti. Yılan derisi tüy detaylı topukları kırmızı olan ayakkabı İlvi markasına aittir. İlvi’nin yeşil ayakkabısının daha önce sarı rengi de giymişti.

Sinan sarı gömlek

Sinan sarı gömlek

 

Furkan Andıç sarı gömlek modeli ile bu hafta ekranlarda boy gösterdi. Sinan’ın giydiği sarı gömleğinin ne marka olduğunu ve fiyatını galerimizde açıkladık. Sinan sarı gömleği satın almak isteyenler, mağazaya git seçeneğine tıklayabilirler.

 

Başak saks mavisi tulum

Başak (Hazal Türesan) mavi tulumu ile çok hoş görünüyordu. Başak’ın giydiği saks mavisi tulum Trendyol Milla markadır. Çok uygun fiyatı ile online mağazada kısa süreliğine satıştadır.

Rüzgar yeşil elbise

Rüzgar haki yeşil kolsuz elbise

 

Rüzgar’ın giydikleri de çok beğeniliyor. Tatlı İntikam dizisini yakından takip edenler bu hafta Rüzgar yeşil elbisesine bayıldı. Kolsuz yakası işlemeli yeşil elbise markasına sayfamızda fiyatı ile birlikte yer verdik.

 

Rüzgar lacivert bluz

Büşra Develi kıyafetleri arasında bu haftanın en şık kombinlerinden biri de, lacivert bluz ve pantolon kombini oldu. Rüzgar yakası çiçek işlemeli kolsuz lacivert bluzu markasını merak ettirdi. Rüzgar’ın giydiği lacivert bluzu Koton markası satış noktalarından temin edebilirsiniz.

 

Başak yapraklı saç tokası

 

Başak’ın nişan töreninde giydiği buz mavisi Raisa&Vanessa marka elbisesi ile kullandığı yapraklı saç tokası da şıklığı ile göz kamaştırdı. Başak saç aksesuarı marka ve fiyat bilgilerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Pelin kırmızı bluz

Tatlı İntikam 21. Bölüm 3 Eylül Kıyafetleri

  • Pelin sarı elbise: Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin) sarı elbise markası: “Gülnur Güneş)

     

  • Pelin sivri taşlı küpe: Tatlı İntikam 21. bölümde Pelin’in sarı elbisesi ile kombin ettiği taşlı üçgen küpe marka ve fiyatı açıklanıyor.

     

  • Başak yapraklı saç aksesuarı: Tatlı İntikam 21. bölümde Başak’ın nişanında kullandığı saç tokası marka ve fiyatı sayfamızda açıklanıyor.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok