Tatlı İntikam 12. Bölüm Kıyafetleri

Tatlı İntikam 11 haziran 12. bölüm dizi sponsorları, Pelin kıyafetleri markaları nedir, fiyatı ve mağaza bilgileri açıklanıyor. Simay, Başak, Sinan ve Rüzgar dizi kıyafetleri.

Tatlı İntikam dizisi 12. Bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları sayfamızda paylaşılıyor. Tatlı İntikam 11 haziran yeni bölümde göz kamaştıran dizi kıyafetleri hangi mağazada satışa sunuluyor sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Tatlı İntikam 12’inci bölümde Leyla Lydia Tuğutlu kıyafetleri, Furkan Andıç kombinleri dizi sponsorlarını galerimizden ve Tatlı İntikam kıyafetleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

 

Tatlı İntikam 12. Bölüm kıyafetleri markaları

 

Pelin elbise

 

Leyla Lydia Tuğutlu Tatlı İntikam dizisinin 12. Bölümünde giydiği elbisenin markasını merak ettiriyor. Ten rengi kolsuz elbisesi ile göz kamaştıran güzel oyuncu, dizi fanlarının beğenisini kazanıyor. Ayrıca dizi modası camiasında da çok beğenildi. Pelin ten rengi elbise ne marka, fiyatı ne kadar açıklıyor.

Simay payetli babet

Simay babet ayakkabı

 

Tatlı İntikam dizisinin Simay’ı Cemre Gümeli kıyafetleri markaları da merak edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Simay’ın giydiği babet ayakkabı markası sayfamızda sizlerle paylaşıldı. Simay şık kombinleri yanı sıra aksesuar modelleri ile de göz kamaştırmaya devam ediyor.

 

Pelin siyah ceket

 

Pelin’in ten rengi elbisesi ile kombin ettiği siyah ceketi dikkat çeken kıyafet modelleri arasındaydı. Ten rengi elbise üzerine siyah ceket modeli tercih eden Pelin, bu ceket kombini ile şıklığa imza attı.

 

Başak sarı elbise

 

Hazal Türesan Tatlı İntikam 12. Bölüm 11 Haziran dizi kıyafetleri ile göz kamaştırdı. Başak’ın giydiği sarı elbise markası nedir açıklıyoruz. Başak spagetti askılı sarı fırfır detaylı mini elbisesi fiyatı hakkında da detayları sizlerle buluşturacağız.

 

Rüzgar askılı pantolon

 

Rüzgar’ın kombinleri de Tatlı İntikam dizisinin izleyicisi tarafından çok beğeniliyor. Büşra Develi’nin diziye katıldığı günden bu yana kombinleri birçok kişi tarafından tam not alıyor. Rüzgar’ın 12’inci bölümde giydiği askılı pantolon markasını da meraklısı ile buluşturuyoruz.

 

Rüzgar beyaz kısa kol t-shirt

 

Rüzgar askılı pantolonu ile beyaz t-shirt modeli kombinliyor. Rüzgar’ın kısa kol yuvarlak yaka beyaz tişörtü hangi mağazada satılıyor, fiyatı ne kadardır tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

 

Sinan gömlek

 

Tatlı İntikam Sinan’ın giydiği gri gömlek modeli bu hafta dikkat çeken Tatlı İntikam dizi kıyafetlerinden biri oluyor. Sinan şıklığı ile yeni bölümde dikkat çekmeye devam ediyor. Sinan’ın giydiği gri gömlek marka, fiyat ve satın al detayları için sayfamızdan ayrılmayın.

 

Tatlı İntikam 12. Bölüm 11 Haziran Kıyafetleri

 • Başak sarı elbisesi: Hazal Türesan Tatlı İntikam dizisinde giydiği kıyafetler ile dizi modasının gündeminde yer alıyor. Başak askılı mini sarı renk elbise marka, fiyat ve mağaza bilgileri sayfamızda.

   

 • Pelin siyah ayakkabı ve çanta: Pelin siyah ayakkabı ve çanta markaları Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin) çanta markası: “İlvi”

   

 • Pelin siyah ceket: Pelin siyah ceket markası Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin) ceket markası: “Ng Style”

   

 • Pelin ten rengi elbise: Pelin ten rengi elbise markası Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin) elbise markası: “Runthiswayist”

   

 • Rüzgar tulum: Büşra Develi (Rüzgar) tulum markası: “Zeypr”

   

 • Sinan açık renk gömlek: Tatlı İntikam 12. bölümde Sinan’ın giydiği açık renk gömlek markası ile fiyatı açıklanacak. Sinan kombinleri arasında beğeni toplayan gömlek hangi mağazada satılıyor detaylar sayfamızda.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok