Siyah İnci 4. Bölüm Kıyafetleri

Siyah inci dizisinde giyilen kıyafetlerin markaları

Siyah İnci dizisinin 4. bölümünde giyilen kıyafetlerin markaları, Hazal gelinlik ve Vural damatlık nereden satın alınır açıklanacaktır. Siyah İnci dizi sponsorları sizlerle paylaşılıyor.

Star TV ekranlarında 19 Ekim akşamı izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Siyah İnci 4. bölümde giyilen kıyafetlerin marka sponsorları da merak edenler için buradan paylaşılıyor. Siyah İnci 4. bölüm kıyafetleri nereden satın alınır, Hazal kıyafetleri markaları ve Kenan giyimleri dizi sponsorları sizler için buradan açıklanacaktır. Siyah İnci kıyafetleri hakkında detaylı bilgilere sayfamızdan erişebilirsiniz.

 

Siyah İnci 4. bölüm kıyafet sponsorları

 

Sevilen dizinin yeni bölümünde giyilen kıyafetlerde izleyici tarafından kazanıyor. Dizinin yeni bölümünde Hazal (Hande Erçel) elbise, hırka, gelinlik modelleri ile göze çarpıyor. Siyah İnci dördüncü bölüm kıyafet sponsorları da merak edenler için buradan açıklanıyor olacaktır.

siyah inci 4. bölümde hazalın giydiği gelinlik

Hazal Gelinlik Markası

Siyah İnci dizi sponsorları

 

Dizinin yeni bölümünde tercih edilen kıyafetlerin markası, nereden satın alınacağı ve dizi sponsorları her hafta merak konusu olmaya devam ediyor. Dizinin yakın takipçileri Hazal kıyafetleri markalarını öğrenmek için can atıyor. Sizler için de yeni bölüm ardından Siyah İnci dizi sponsorlarına yer vermeye çalışıyoruz.

 

Dizinin bu hafta ki yeni bölümünde Hazal gelinliği ile gözlerimizi kamaştırıyor, adeta herkesi büyülüyor. Hazal gelinlik ne marka diye merak edenlerin sayısı oldukça fazla gibi duruyor. Hazal gelinlik nereden, hangi moda evine aittir ya da online mağazası hakkında gibi merak edilenleri açıklıyor olacağız.

 

Siyah İnci Vural kıyafetleri markaları da izleyicinin merak ettikleri dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Tarzından her hafta ödün vermeyen Vural, bu hafta smokini ile göze hitap ediyor.

 

Vural damatlık markası hakkında merak edilen soruları yanıtlıyoruz. Vural’ın düğünde giydiği smokin ne markadır ve fiyatı ne kadardır sorularınız bizde yanıt bulacak.

 

Dördüncü bölümü ile izleyiciyle buluşacak olan Siyah İnci dizisinde Tolgahan Sayışman’ın hayat verdiği karakter Kenan kıyafetleri de ilgi çekiyor. Kenan özellikle sweatshirt, t-shirt ve gömlek kombinleri ile ekran karşısında şıklığını konuşturuyor.

 

Kenan’ın giydiği kapşonlu sweatshirt marka bilgilerine de sayfamızdan ulaşacaksınız. Kenan kapşonlu sweat nereden satın alınır, fiyatı ne kadardır ve markası nedir sorularının yanıtı buradan paylaşılacaktır.

 

Siyah İnci 4. Bölüm 19 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok