Siyah İnci 3. Bölüm Kıyafetleri

siyah inci 3. bölüm dizi sponsorları

Siyah İnci kıyafetleri ve dizi sponsorları açıklanıyor. Siyah İnci Hazal (Hande Erçel) kıyafet sponsorları yayınlanıyor.

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Siyah İnci kıyafetleri ve markaları ile sizleri buluşturmaya devam ediyoruz. Siyah İnci 3. bölüm kıyafetleri dizi sponsorları nelerdir, fiyat ve satın alma mağaza detayları hakkında sizleri bilgilendiriyor olacağız. Siyah İnci Hazal (Hande Erçel) kıyafetleri markaları başta olmak üzere, sizlerle Kenan (Tolgahan Sayışman) kıyafetleri sponsorlarını da paylaşmadan geçmiyoruz.

 

Siyah İnci 3. bölüm kıyafet sponsorları

 

Star TV ekranlarında her perşembe akşamı yeni bölümü ile yayında olan Siyah İnci dizisinde giyilen kıyafetler ne marka ve fiyatları ne kadar, izleyici tarafından merak ediliyor. Siyah İnci kıyafet sponsorları 3. yeni bölümün ardından sizlerle buradan paylaşılacaktır.

siyah inci 3. bölümde hazalın kullandığı kolyesi

Hazal Siyah İnci Kolye Markası

Siyah İnci dizi sponsorları

 

Her hafta giyimleri ile dikkat çeken Siyah İnci Hazal nereden giyiniyor, meraklısı için Siyah İnci dizi sponsorlarına galerimizde yer veriyoruz. Siyah İnci dizisi kıyafetleri nereden satın alınır, mağaza ve fiyatı konusunda sizlere bu hafta da yardımcı olacağız.

 

Siyah İnci dizisinin 12 Ekim yeni bölümünde dikkat çeken Hazal kıyafetleri kombinleri oluyor. Hazal’ın giydiği mavi desenli elbise bunların başında yer almaktadır.

 

Hazal yaprak desenli mavi elbisesi markasını merak ettiriyor. Hazal desenli uzun elbise ne marka, nereden satın alınır ve fiyatı ne kadar gibi sorularınız yanıtsız bırakılmayacaktır.

 

Kenan’da giyimleri ile dikkat çekiyor. Siyah İnci Kenan kıyafetleri arasında bu hafta en çok beğeni kazanan bordo trikosu oluyor. Kenan bordo triko nereden satın alınır, öğrenmek için takipte kalmaya devam edin.

siyah inci 3. bölümde kenanın giydiği trikosu

Kenan Bordo Triko Markası

Siyah İnci yeni bölüm kıyafetleri arasında Hazal’ın gömlek modeli de beğeni kazanıyor. Hazal puantiyeli gömlek ne marka sorgulatılıyor. Hazal’ın giydiği benekli gömleğin marka sponsorunu da bizden öğrenebilirsiniz.

 

Hazal bu hafta giyimleri ile dikkat çekerken, kullandığı siyah inci kolye ile de göz kamaştırıyor. Hazal siyah inci kolye nereden, marka ve mağaza detayları merak ediliyor. Sizler için Hande Erçel siyah inci kolyesi markası açıklanacaktır.

 

Siyah İnci Kenan’ın siyah atlet ve gömlek kombini de nereden merak edilen dizi kıyafetleri arasında. Kenan siyah gömleği ve atleti kombini markası hakkında bilgi edinmek için bizden ayrılmayın.

 

Siyah İnci 3. Bölüm 12 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok