Siyah İnci 2. Bölüm Kıyafetleri

Siyah İnci dizi sponsorları

Siyah İnci kıyafetleri, dizi sponsorları ve Hazal elbise markası açıklanıyor. Siyah İnci 2. bölüm kıyafetleri nereden satın alınır, mağaza ve fiyatı yayınlanıyor.

Siyah İnci dizisi 2. bölümü ile Star TV ekranlarında 5 Ekim günü izleyicisi ile buluşuyorken, Siyah İnci kıyafetleri ve dizi sponsorları da buradan sizlerle paylaşılıyor. Siyah İnci Hazal kıyafetleri, Hande Erçel hayranları tarafından beğeni kazanıyor ve nereden satın alınır, markası ile mağazası sizler için açıklanıyor. Siyah İnci kıyafet sponsorları hakkında bilgi edinmek için, bizi takipten ayrılmayın.

 

Siyah İnci 2. bölüm kıyafet sponsorları

 

Her hafta birbirinden şık kıyafet kombinleri ile karşımıza çıkacak olan Hande Erçel’in giyimleri konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Siyah İnci Hande Erçel kıyafetlerinin markasını merak edenler, fiyat öğrenmek isteyenler ve hangi mağazadan ürünü satın alabileceğinizi yayınlıyoruz. Bu hafta Siyah İnci 2. bölüm kıyafet sponsorları markaları sizlerle buluşuyor.

siyah inci 2. bölümde hazalın giydiği kırmızı elbise

Hazal Kırmızı Düşük Omuz Elbise Markası

Siyah İnci dizi sponsorları

 

Ekranlara ilk bölümü ile bomba gibi bir giriş yapan Siyah İnci, bu hafta ikinci bölümü ile de nefes kesiyor. Siyah İnci dizisi kıyafetleri, takıları, ayakkabı ve çanta markaları buradan açıklanıyor. Siyah İnci dizi sponsorları hakkında her hafta bilgi edinmek isteyenleri geri çevirmiyoruz.

 

Siyah İnci yeni bölüm kıyafetleri arasında Hazal elbise modelleri ile göz kamaştırıyor. Siyah İnci ikinci bölüm kıyafetleri ile dikkatleri üzerine toplayan Hande Erçel’in kırmızı elbisesi çok şık.

 

Hazal giydiği kırmızı elbise ile güzelliğini pekiştiriyor. Hazal düşük omuz ve omuzları fırfırlı kırmızı desenli elbise nereden, merak ettiriyor. Hazal desenli kırmızı elbise markasını öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Hazal’ın kırmızı elbisesi ile kombin ettiği ayakkabı ve küpelerinin de hangi mağazadan satın alınacağını yayınlıyoruz. Hazal desenli düşük omuz kırmızı elbise ile takı ve ayakkabı markaları, ekibimiz tarafından sizlerle paylaşılıyor.

siyah inci 2. bölümde kenanın giydiği beyaz gömlek

Kenan Kolları Katlamalı Beyaz Gömlek Markası

Siyah İnci kıyafetleri ile dikkat çeken bir diğer isim de, Tolgahan Sayışman oluyor. Siyah İnci Kenan kıyafetleri birçok erkek izleyicinin beğenisini kazanacak tarzdan. Tolgahan Sayışman kıyafetleri ve kombinleri markalarını da öğreneceksiniz.

 

Siyah İnci dizisinin 2’inci bölümünde Kenan kolları katlamalı beyaz gömlek markasını merak ettiriyor. Kenan’ın giydiği beyaz gömlek ne marka ve fiyatı ne kadar gibi soruları duyar gibiyiz.

 

Kenan’ın giymiş olduğu gri renkteki gömlek ve t-shirt kombini de dizi modasını yakından takip edenlerin gözünden kaçmıyor. Kenan gömlek ve t-shirt marka sponsorları da galerimizde ki görselin açıklamasında yerini alıyor.

 

Siyah İnci 2. Bölüm 5 Ekim Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok