Siyah İnci 1. Bölüm Kıyafetleri

siyah inci dizi sponsorları

Siyah İnci kıyafetleri, Siyah İnci dizi sponsorları ve Hande Erçel (Hazal) kıyafetleri markaları açıklanıyor. Siyah İnci 1. bölümde giyilen kıyafetlerin dizi sponsorları burada yayınlanıyor.

İlk bölümü ile 28 Eylül Star TV ekranlarında izleyici ile bulaşacak olan Siyah İnci dizisi kıyafetleri, Siyah İnci dizi sponsorları ve Siyah İnci Hazal (Hande Erçel) kıyafetleri markaları nedir açıklanıyor. Siyah İnci kıyafetleri nereden satın alınır, mağaza ve fiyat konusunda sizlere her hafta yeni bölüm ardından yardımcı olmaya çalışacağız.

 

Siyah İnci 1. bölüm kıyafet sponsorları

 

Siyah İnci birinci bölüm kıyafetlerini beğenenler ve markalarını merak edenler için kıyafet sponsorları hakkında bilgiler burada yer alıyor. Siyah İnci dizisi kıyafetleri nereden satın alınır, marka ve fiyat konusunda elimizden geldiğince her hafta sizlere açıklamaya çalışacağız.

siyan inci 1. bölümde hazalın giydiği sarı elbisesi

Hazal Sarı Elbise Markası

Siyah İnci dizi sponsorları

 

Siyah İnci bu akşam ekrana merhaba diyen yeni sezon dizilerinden. Başrollerinde Hande Erçel ve Tolgahan Sayışman’ın yer aldığı dizide giyilen kıyafetlerin sponsorları da merak konusu. Siyah İnci dizi sponsorları detayları buradan her hafta yayınlanıyor olacak.

 

Hande Erçel (Hazal) ve Tolgahan Sayışman (Kenan) başrolde ilk kez bir dizide bir araya geliyor. Hazal ve Kenan’ın aşkı herkesi büyüleyecek. Siyah İnci Hazal kıyafetleri markaları dizi modasını yakından takip edenler tarafından merak edilecek.

 

Siyah İnci Kenan kıyafetleri markaları da merak edenlerle buluşacak. Kenan gömlek, t-shirt ve triko modelleri ile takım elbiseleri ne marka, fiyat ve mağaza bilgileri sizlerle paylaşılacak.

siyan inci 1. bölümde hazalın giydiği kırmızı elbise

Hazal Askılı Kırmızı Elbise Markası: “Beymen Studio”

Siyah İnci ilk bölüm kıyafetlerine göz atalım ve markaları hakkında bilgi edinelim.

 

Siyah İnci birinci bölümde Hazal giydiği elbiseler ile dikkat çekiyor. Hazal toprak rengi elbisesi ve çata ile ayakkabı kombini beğeni topladı. Hazal kırmızı desenli elbise markası da merak edilenlerin başında yerini alıyor.

 

Siyah İnci Hande Erçel kıyafetleri arasında ilk bölümde sarı elbisesi de göz kamaştırdı. Hazal sarı elbise ne marka ve nereden satın alınır sorularınız yanıtsız kalmayacak.

 

Kenan’ın giymiş olduğu t-shirt ve gömlek markaları da izleyici tarafından merak ediliyorken, ilk bölüm ardından Kenan kıyafet sponsorları da açıklanacak.

siyan inci 1. bölümde hazalın giydiği gelinlik

Hande Erçel (Hazal) Gelinlik Markası: “Akay Gelinlik”

Hazal ilk bölümde giydiği bebe mavisi önü düğmeli elbisesi içinde de oldukça şık. Ayrıca Hazal yeşil bluz ve çiçek desenli şifon etek kombini ile de beğeni topladı.

 

Hazal mor elbise modeli de beğeni toplayan Hande Erçel kıyafetleri arasındadır. Hazal gelinliği ile de muhteşem görünüyor. Hazal’ın giydiği gelinlik markası hakkında da sizleri bilgilendiriyor olacağız.

 

Siyah İnci 1. Bölüm 28 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok