Sevdanın Bahçesi 2. Bölüm Kıyafetleri

Sevdanın Bahcesi 2. Bölüm Dizi Sponsorları

Sevdanın Bahçesi kıyafetleri markaları ve fiyatları açıklanıyor. Sevdanın Bahçesi Aylin elbise, Defne kıyafetleri ve Sevda giyimleri kombinleri dizi sponsorları yayınlanıyor.

Kanal D ekranlarında ikinci bölümü ile 30 Eylül akşamı yer alacak olan dizi Sevdanın Bahçesi kıyafetleri ilk bölümde oldukça dikkat çekmişti. Sevdanın Bahçesi dizi sponsorları hakkında sizleri bilgilendirmeye, Sevda ve Aylin kıyafetleri markaları hakkında açıklamalarımıza devam ediyoruz.

 

Sevdanın Bahçesi 2. bölüm kıyafet sponsorları

 

Sevdanın Bahçesi dizisinde giyilen kıyafetler nereden, marka ve fiyat konusunda sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sevdanın Bahçesi dizi kıyafet sponsorlarını buradan öğrenebilirsiniz. Sevdanın Bahçesi 2. bölüm kıyafetleri marka sponsorlarına da yer veriyoruz.

 

Sevdanın Bahçesi dizi sponsorları

 

İlk bölümüyle oldukça ses getiren ve çok beğenilen kıyafet kombinleri ile dikkat çeken Sevdanın Bahçesi dizi sponsorları sizlerle paylaşılmaya devam ediyor. Sevdanın Bahçesi ikinci bölüm kıyafetleri marka ve fiyat bilgilendirmesini de buradan öğrenebilirsiniz.

 

Sevdanın Bahçesi Sevda elbiseleri, Aylin kıyafetleri ve Defne giyimleri bu bölümde de dikkatleri çekmeyi başarıyor. Sevdanın Bahçesi 2’inci bölümde giyilen kıyafetler nereden satın alınır, sorusunun yanıtı sizlerle paylaşılmaya devam ediyor.

 

Sevdanın Bahçesi Aylin (Begüm Kütük) elbiseleri özellikle de ne marka, fiyatı ne kadar ve hangi mağazadan satın alınır çok soru aldık. Aylin 2. bölümde giydiği çiçek desenli elbise ve yeşil elbise markaları ile merak ediliyor.

 

Sevdanın Bahçesi Sevda kıyafetleri arasında 30 Eylül 2. bölümde dikkat çeken parçalardan biri, desenli gömlek modeli oldu. Baskılı Sevda gömleği ne marka açıklanacaktır.

 

Sevda sırt dekolteli siyah elbise markası da merak edilenlerinden biri oluyor. Sevda siyah sırt dekolteli yakası hafif büzgülü öksüz kol siyah elbise nereden yeni bölüm ardından yayınlanacaktır.

 

Defne kot gömlek modeli ile dikkatleri üstünde topladı. Defne (Alina Boz) kolsuz denim gömlek elbise markasını da merak eden izleyiciler ile paylaşıyoruz. Defne kolsuz kot gömlek elbise satın alma mağazasının linkini de yayınlıyor olacağız.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok