Sevdanın Bahçesi 1. Bölüm Kıyafetleri

svednaın bahçesi 1. bölüm dizi sponsorları

Sevdanın Bahçesi kıyafetleri markaları, Sevdanın Bahçesi dizi sponsorları ve Sevdanın Bahçesi dizisinde giyilen kıyafetler satın al mağazası açıklandı. Sevdanın Bahçesi Sevda, Aylin ve Alina Boz kıyafet sponsorları sizlerle.

Sevdanın Bahçesi dizisi izleyici ile 23 Eylül akşamı Kanal D ekranlarında buluştu.
Sevdanın Bahçesi kıyafetleri markaları da sizler için dizi kıyafet ekibi tarafından açıklanıyor. Sevdanın Bahçesi dizi kıyafetleri ve Sevdanın Bahçesi dizi sponsorları nelerdir, öğrenmek isteyenlerle paylaşıyoruz.

 

Sevdanın Bahçesi kıyafet sponsorları

sevdanın rengi 1. bölümde aylinin giydiği ceket

Marka: adL Kruvaze Ceket
Fiyat: 59,90TL
Mağazaya Git

Başrollerinde Sibel Can, Begüm Kütük ve Emre Kınay’ın rol aldığı dizi Sevdanın Bahçesi 1. bölüm kıyafetleri markaları meraklısı ile paylaşılıyor. Sevdanın Bahçesi dizisinde Alina Boz kıyafetleri de dikkatleri çekiyor ve kıyafet sponsorları buradan yayınlanıyor.

 

Sevdanın Bahçesi dizi sponsorları

 

İlk bölümü ile izleyicisinden beğeni kazanan Sevdanın Bahçesi dizisinde giyilen kıyafetlerin ne marka olduklarını, buradan ve sosyal medya adreslerimizden öğrenebilirsiniz. Sevdanın Bahçesi dizi sponsorları sizlerle her hafta yeni bölüm ardından paylaşılıyor olacak.

 

Sevdanın Bahçesi Alina Boz kıyafetleri ve Sibel Can kıyafetleri şüphesiz en dikkat çekenler olacak. sevdanın Bahçesi Sevda kıyafetleri marka ve fiyatları, mağaza ve satın alma detayları galerimizde ki açıklamada yer alıyor.

 

Sevdanın Bahçesi Aylin kıyafetleri marka ve fiyat bilgileri de sizlerle paylaşılıyor olacak. Sevdanın Bahçesi begüm Kütük kıyafetleri nereden satın alınır öğrenmek için doğru adrestesiniz.

 

Sevdanın Bahçesi birinci bölüm kıyafetleri arasında Sevda (Sibel can) mavi gömlek modeli ile dikkatleri çekiyor. Sevda yakası dantel işlemeli mavi gömlek marka ve fiyatı yayınlandı.

 

Sevdanın Bahçesi Aylin (Begüm Kütük) 1’inci bölümde çok şık bir ceket ile karşımıza çıkıyor. Aylin renkli desenli ceket markası nedir, nereden satın alınır sorularının yanıtları burada paylaşılıyor.

 

Sevda siyah dirsek kol elbisesi de beğeni kazananlar için sayfamıza eklenmiştir. Sevda siyah bisiklet yaka elbise nereden, marka ve mağaza bilgilendirmesi ile karşınızdayız.

 

Aylin’in birinci bölümde giymiş olduğu çiçek desenli kolsuz elbise markası da açıklandı. Sevdanın Bahçesi Aylin beyaz üzerine turuncu çiçekli elbise modelini beğenenler için, markası nedir, fiyatı ne kadar açıklanmıştır.

 

Sevdanın Bahçesi 1. Bölüm 23 Eylül Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

26 Yorum

  1. Şehnaz dedi ki:

    Sevdanın bahçesi 1. Bölüm Aylin karakteri çiçekli uzun kollu elbise hangi marka

  2. Admin dedi ki:

    Merhaba, Sibel Can ın ilk bölüm de giydiği,Kolları nakışlı, boyun kısmı şeritli bluzunun markası nedir acaba?

  3. Sevil dedi ki:

    Sibel canın giydiği çiçekli elbise hangi marka