Bu Şehir Arkandan Gelecek 8. Bölüm Kıyafetleri

Bu Şehir Arkandan Gelecek giyilen kıyafetler

Bu Şehir Arkandan Gelecek 8. bölüm kıyafetleri ne markadır, dizi sponsorları ve fiyatları açıklanıyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek Ali ve Derin kıyafet sponsorları sizlerle buluşuyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 8. bölümde giyilen kıyafetlerin dizi sponsorları sizler için buradan açıklanıyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek kıyafetleri markalarını merak eden izleyiciler ve ziyaretçilerimiz için Ali ile Derin kombinleri nereden yayınlıyoruz.

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek 8. bölüm kıyafet sponsorları

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek kıyafet sponsorları her hafta merak ediliyor. 22 Şubat Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölüm kıyafetleri de markaları ile birlikte galerimizde yerini aldı. Bu Şehir Arkandan Gelecek kıyafetlerine göz atarken, fiyat ve mağaza detayları hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

 

Ali yeşil sweatshirt

bu şehir arkandan gelecek 8. bölüm alinin spor kıyafetleri

Ali Yeşil Sweatshirt ve Spor Ayakkabı Markası

Bu Şehir Arkandan Gelecek Ali (Kerem Bürsin) kıyafetleri dikkat çekiyor. Ali2nin doğada koşu yaparken giydiği spor kıyafetleri bu haftaya damga vuruyor. Ali yeşil sweatshirt modeli de bunlardan bir tanesidir.

 

Derin yakası kürk palto

 

Derin’in 8’inci bölümde giydiği kürk yaka palto ne markadır merak eden ziyaretçilerimiz için yayınlıyoruz. Derin kürk yaka kaban nereden satın alınır, yeni bölümle birlikte açıklıyor olacağız.

 

Ali gri kapşonlu kolsuz t-shirt

 

Ali’nin Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 8’inci bölümde boks yaparken giydiği kolsuz ve kapşonlu gri sweatshirt markası da meraklısı için açıkalnıyor. Ali kolsuz kapşonlu gri t-shirt nereden satın alınır sizlerle paylaşıyoruz.

 

Aslı yeşil mont

bu şehir arkandan gelecek 8. bölüm aslının montu

Aslı Yeşil Mont Markası

Her hafta kıyafetleri ile göz kamaştıran Aslı, 22 Şubat sekizinci bölümde yeşil mont markasını izleyiciye merak ettiriyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek Aslı yeşil mont nereden, yayınlanacak ve sosyal medya adreslerimizden de duyurulacaktır.

 

Derin sarı kaban

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek Derin (Leyla Lydia Tuğutlu) kıyafetleri arasında sekizinci bölümde sarı kabanı dikkat çekiyor. Derin tüylü sarı kaban markası nedir, fiyat ve mağaza detayıyla yayınlanıyor.

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek 8. Bölüm 22 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok