Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. Bölüm Kıyafetleri

Bu Şehir Arkandan Gelecek 15 şubat kıyafetleri

Bu Şehir Arkandan Gelecek

Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. bölüm dizi sponsorları açıklanıyor, Ali ve Deirn kıyafetleri marka ve fiyatları sizlerle paylaşılıyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek kıyafet sponsorlarına galerimizden göz atabilirsiniz. Bu Şehir Arkandan Gelecek Kerem Bursin ve Leyla Lydia Tuğutlu kıyafetleri markalarına sosyal medya adreslerimizden de ulaşabilirsiniz.

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. bölüm kıyafet sponsorları

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek yeni bölüm kıyafetleri nereden satın alınır, hangi mağazada ürünleri bulabilirsiniz ve ne kadar fiyatla sahip olabilirsiniz tüm detayları sizler için açıklıyoruz. Bu Şehir Arkandan Gelecek 7’inci bölüm kıyafetleri ile Derin, Ali ve Aslı göz kamaştırıyor.

 

Derin bej rengi parka

bu şehir arkandan gelecek 7. bölüm derinin parkası

Derin Bej Parka Markası

Bu Şehir Arkandan Gelecek Derin kıyafetleri her hafta göz kamaştırıyor. Derin’in giydiği kıyafetlerin marka bilgilerine sizler için yer veriyoruz. Derin bej rengi parka modeli markası da merak ediliyor. Derin bej kaban ne markadır yayınlanıyor.

 

Aslı siyah deri ceket

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek Aslı kıyafetleri markaları da her hafta sizlerle buluşuyor. Aslı’nın yedinci bölümde giydiği deri ceket markası da açıklanıyor. Aslı siyah deri ceket nereden satın alınır, yeni bölüm ardından sizlerle paylaşılacaktır.

 

Ali beyaz triko kazak

bu şehir arkandan gelecek 7. bölüm alinin beyaz kazağı

Ali Beyaz Triko Markası

Kerem Bursin her hafta kombinleri ile izleyicinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Dizi modasını yakından takip eden Bu Şehir Arkandan Gelecek Ali hayranları ile beyaz triko markası da açıklanıyor. Aslı beyaz kazak nereden satın alınır, mağaza ve fiyatıyla yayınlanıyor.

 

Derin taba rengi bot

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek Leyla Lydia Tuğutlu kıyafetleri yanı sıra tercih ettiği ayakkabı, takı ve çanta modellerinin de markalarını merak ettiriyor. Derin’in 7’inci bölümde kaçırıldığı sahnede giydiği bej kabanı altına taba rengi botları dikkat çekti. Derin taba bot markasını öğrenmek için bizden ayrılmayın.

 

Aslı mont ve gri kazak

 

Aslı’nın siyah montu markasını da merak eden ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. Aslı siyah mont ne marka ve nereden satın alınır yayınlanıyor. Aslı gri boğazlı kazak markasını da merak edenler için açıklıyor olacağız.

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. Bölüm 15 Şubat Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok