Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. Bölüm Kıyafetleri

bu şehir arkandan gelecek 4. bölüm kıyafet sponsorları markası

Bu Şehir Arkandan 4. bölüm kıyafet sponsorları, Ali kazak, Derin ve Aslı abiye elbise markaları açıklanıyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizi sponsorları 4. bölümde de sizlerle buluşuyor.

Çarşamba akşamlarının yeni dizisi Bu Şehir Arkandan 4. bölüm kıyafetleri ile izleyicinin dikkatini çekmeyi başarıyor, Bu Şehir Arkandan dizi sponsorları merak ediliyor. Bu Şehir Arkandan 4. bölüm kıyafet sponsorları, aksesuar markaları sizlerle buluşuyor. Bu Şehir Arkandan Derin ve Ali kıyafetleri nereden, mağaza ve fiyatlarıyla yayınlanıyor.

 

Bu Şehir Arkandan 4. bölüm kıyafet sponsorları

 

Bu Şehir Arkandan 4. bölümde giyilen Derin abiye elbise, Aslı siyah elbise ve Ali takım markaları yayınlanıyor. Bu Şehir Arkandan dizisi kıyafetleri yeni bölüm ardından marka ve fiyat detaylarıyla sayfamızda yayınlanıyor. Bu Şehir Arkandan kıyafetleri kategorimizden veya galerimizden sponsor markaları öğrenebilirsiniz.

 

Derin abiye elbise

bu şehir arkandan gelecek 4. bölüm derinin abiyesi

Derin Parlak Elbise Markası

Bu Şehir Arkandan Derin (Leyla Lydia Tuğutlu) kıyafetleri her bölüm markasını merak ettirmeye devam ediyor. derin’in giydiği göğüs dekolteli parlak elbise markasını merak edenler için açıklıyoruz.

 

Derin bej kaban

 

Derin’in dördüncü bölümde giymiş olduğu bej rengi kaban markası da merak edilmekte. Derin kürk detaylı bej kaban nereden, mağaza ve fiyat detaylarına sayfamızda yer verilecektir.

 

Aslı siyah abiye elbise

bu şehir arkandan gelecek 4. bölüm aslının abiyesi

Aslı Siyah Elbise Markası

Bu Şehir Arkandan Aslı kıyafetleri de ilgi görmeye başladı, markasını sorgulatıyor. Bu Şehir Arkandan Aslı’nın 4. bölümde giymiş olduğu siyah abiye elbisesi nereden açıklanıyor.

 

Ali siyah takım

 

Bu Şehir Arkandan Ali (Kerem Bürsin) kıyafetleri arasında 4’üncü bölümde siyah takım markası merak edildi. Ali’nin giydiği siyah takım elbise ne markadır yayınlanıyor.

 

Ali antrasit kaban

bu şehir arkandan gelecek 4. bölüm alinin kabanı

Ali Antrasit Kaban Markası

Bu Şehir Arkandan 25 Ocak yeni bölümde Ali tahta düğmeli, içi desenli ve kapşonlu antrasit kaban nereden satın alınır, markasını ve fiyatını sayfamızdan öğrenebileceksiniz.

 

Derin siyah sırt çantası

 

Bu Şehir Arkandan dizi kıyafetleri kadar, aksesuar ve takı sponsorları da merak ediliyor. Özellikle de Derin sırt çantaları ile dikkat çekiyor. Derin siyah sırt çantası markasına ulaştığımız zaman yayınlıyor olacağız.

 

Ali gri kazak

 

Bu Şehir Arkandan Ali gri kazak ne markadır, fiyatı ne kadardır ve hangi mağazadan satın alınır sorularınız yanıtsız kalmayacak.

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. Bölüm 25 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok