Bu Şehir Arkandan Gelecek 1. Bölüm Kıyafetleri

bu şehir arkandan gelecek kıyafetleri markası

Bu Şehir Arkandan Gelecek kıyafetleri markası, Derin (Leyla Lydia Tuğutlu) ve Ali (Kerem Bürsin) kıyafet sponsorları açıklandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek 1. bölüm kıyafetleri nereden satın alınır, mağazalarıyla yayınlandı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek kıyafetleri, Derin ve Ali kıyafetleri dizi sponsorları sayfamızda açıklandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek 1. bölüm kıyafetleri ne marka, fiyatları ne kadar ve mağaza bilgileri galerimizde açıklandı. Bu Şehir Arkandan Gelecek Kerem Bürsin kıyafetleri, Leyla Lydia Tuğutlu kıyafet, takı, ayakkabı ve çanta sponsorları sizlerle buluştu.

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek 1. bölüm kıyafet sponsorları

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizi kıyafetleri her hafta Çarşamba günü sizlerle yeni bölüm ardından paylaşılacaktır. Bu Şehir Arkandan Gelecek 1’inci bölüm 4 Ocak kıyafetleri ne marka, fiyatı ne kadar ve hangi mağazadan satın alınır sorularınız sayfamızda yanıt buluyor.

 

Ali yeşil mont

bu şehir arkandan gelecek 1. bölüm alinin montu

Kerem Bürsin (Ali) Yeşil Mont Markası: “Mudo”

Bu Şehir Arkandan Gelecek Ali kıyafetleri ilk bölümde dikkat çekti. Bu Şehir Arkandan Gelecek ilk bölümde Ali’nin giydiği yeşil mont markası açıklanmıştır.

 

Leyla Lydia Tuğutlu tanıtım elbiseleri

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek tanıtım çekimlerinde Derin karakterine hayat veren Leyla Lydia Tuğutlu elbise markalarını da merak edenler için yayınladık.

 

Tekin gömlek ve ceket

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek Tekin kıyafetleri de birinci bölümde dikkat çekti. derin’in babası Tekin’in giydiği gömlek ve ceket kombini markalarına yer verildi.

 

Ali takıları

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Ali Smith’in kullandığı kolye ve bileklerin marka bilgilerine de sayfamızda yer verilmiştir.

 

Derin gri etek ve bluz kombini

bu şehir arkandan gelecek 1. bölüm derinin bluzu ve eteği

Derin Gri Bluz ve Etek Kombini Markası: “Boyner”

Bu Şehir Arkandan Gelecek Derin kıyafetleri arasında birinci bölümde gri etek ve bluz kombini çok beğenildi. Derin gri mini etek ve bluzun markalarına fiyatıyla yer verildi.

 

Ali bot

 

Birinci bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitleyen Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Ali’nin botu ne marka, fiyatı ne kadar merak edildi. Detayları sizler için yayınladık.

 

Derin omzu açık siyah triko

 

Derin’in dizinin ilk bölümünde tercih etmiş olduğu siyah omuz detaylı triko markası da yayınlanmıştır. Sevilen dizide Derin omzu açık trikosu ile dikkat çekti.

 

Derin siyah çizme

bu şehir arkandan gelecek 1. bölüm derinin çizmeleri

Leyla Lydia Tuğutlu (Derin) Siyah Çizme Markası: “İnci”

Derin’in kombinin tamamladığı siyah çizmeleri de çok şık ve dikkat çekiciydi. Derin’in giydiği çizmelerin markası İnci’dir.

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek 1. Bölüm 4 Ocak Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok