Şahane Damat 8. Bölüm Final Kıyafetleri

şahane damat 23 ağustos kıyafet sponsorları

Şahane Damat final kıyafetleri markaları ve fiyatları. Şahane Damat dizisi 8. bölüm Melike kıyafet sponsorları. Şahane Damat 23 Ağustos dizi kıyafetleri satın al ve mağazası.

Şahane Damat final bölümü ile 23 Ağustos akşamı Star Tv ekranlarında yayında olurken, 8’inci bölüm kıyafetleri marka ve fiyatları sizlerle paylaşılıyor. Şahane Damat 8. bölüm kıyafetleri hangi mağazada, satın almak isteyenler için detaylar galerimizde. Şahane Damat 23 Ağustos kıyafet sponsorlarına Şahane Damat kıyafetleri sayfamızdan da göz atabilirsiniz.

 

Şahane Damat final kıyafetleri

 

Şahane Damat son bölüm kıyafetleri ile Melike göz kamaştırıyor. Şahane Damat Melike (Burcu Özberk) kıyafetleri arasında son bölümde siyah ekose desenli elbisesi hangi marka ve fiyatı ne kadar merak ettiriyor. Melike siyah düşük omuz desenli elbisesi satın al detayları ile birlikte sayfamızda açıklanmaya devam ediyor.

 

Melike kot şort ve beyaz t-shirt

 

Şahane Damat sekizinci bölümde Melike’nin giydiği beyaz t-shirt ve mavi kot şort kombini markaları ile birlikte sayfamızda sizlerle paylaşılıyor. Şahane Damat 23 Ağustos finalde Melike kırmızı hırkası ile beyaz t-shirtünü ve denim şortunu kombin ediyor.

 

Melike ekose desen düşük omuz siyah uzun elbise

şahane damat 8. bölüm final melike elbise

Burcu Özberk (Melike) ekoseli düşük omuz siyah elbise markası

Melike’nin giydiği siyah ekoseli elbise düşük omuz detayı ile dikkat çekiyor. Melike düşük omuz kıyafet modasına son bölümde uyum sağlıyor. Melike ekose desen siyah elbisesi markası ve fiyatı için, galerimizi ziyaret edebilirsiniz. Melike kısa kol ekoseli yakasında fırfır detayı bulunan elbisesi ile kullandığı küpe ve ayakkabı markalarına da yer verilecektir.

 

Mehmet mavi triko

 

Mehmet (Ali Ersan Duru) yakası düğmeli mavi renk trikosu ile dikkat çekiyor. Mehmet’in giydiği mavi triko markası da sayfamızda sizlerle buluşuyor. Dizinin kostüm sorumlusu Mehmet kıyafetleri markalarını açıkladıkça bizde sizler için sayfamızda yayınlıyor olacağız.

 

Melike kırmızı desenli hırka

şahane damat 8. bölüm final melike hırka

Burcu Özberk (Melike) kırmızı hırka markası

Melike’nin beyaz t-shirt ve mavi kot şortu üzerine tercih ettiği kırmızı desenli hırkası, dizinin son bölümünü izleyenlerin dikkatinden kaçmadı. Melike kırmızı desenli hırkası markası nedir ve fiyatı hakkında merak edilenler açıklanacaktır. Melike’nin giydiği etnik desenli kırmızı hırkası ispanyol kol kesimi ile dikkat çekiyor.

 

Cennet desenli clutch

Cennet’in giydiği siyah büstiyer ve etek kombinini tamamladığı clutch çantası da oldukça şık. Birçok bayanın özel günler için tercih edeceği desenli el çantası da marka ve mağazası ile birlikte galerimizde yerini alıyor.

 

Cennet siyah büstiyer ve etek takımı

 

Cennet’in giydiği siyah askılı göbeği açıkta bırakan büstiyeri ve eteği de oldukça şık bir takımdır. Cennet siyah büstiyer ve etek kombini markalarına da yer verilecektir.

 

Şahane Damat 8. Bölüm 23 Ağustos Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok