Şahane Damat 3. Bölüm Kıyafetleri

şahane damat 3. bölüm dizi sponsorları

Şahane Damat 3. bölüm kıyafetleri markaları, kıyafet sponsorları ve yeni bölüm Melike (Burcu Özberk) kombinleri. Şahane Damat kıyafetleri marka ve fiyatları sayfamızda açıklanıyor.

Salı akşamlarının sevilen dizisi Şahane Damat 3. bölümü ile ekranlarda olurken, dizide giyilen kıyafetlerin markaları ve fiyatları da akıllarda soru işareti olarak beliriyor. Şahane Damat 3. bölüm Melike kıyafetleri markalarına ve çanta, ayakkabı gibi aksesuarlarının fiyat bilgilerine galerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Şahane Damat 3. bölüm kıyafetleri markaları

 

Şahane Damat 3. Bölümde giyilen dizi kıyafetleri beğeni topluyor. Yeni dizisi Şahane Damat ile Burcu Özberk şıklık içinde ekranlarda boy gösteriyor. Burcu Özberk’in giydiği kıyafetler, ayakkabı, çanta ve takı sponsorları her hafta sizler için sayfamızda yayınlanıyor.

 

Melike siyah askılı İspanyol kol elbise

 

Melike’nin 3. Bölümde giydiği siyah elbisesi de dikkat çeken Şahane Damar kıyafetleri arasında. Melike askılı kolları İspanyol siyah renk elbisesi markasını ve fiyatını, dizinin kostüm sorumlusu bizi bilgilendirdiği zaman açıklanacaktır.

 

Melike desenli ekru elbise

şahane damat 3. bölüm burcu özberk

Melike dore desenli ekru elbise markası

Burcu Özberk’in güzelliği ile göz kamaştırdığı sahnede giydiği V yaka kolsuz dore desenleri bulunan erku rengindeki elbisesi marka ve fiyatını merak ettirdi. Melike altın sarısı desenli mini elbisesi hangi markanın veya hangi tasarımcının ürünüdür, sizler için sayfamızda açıklıyor olacağız.

 

İlknur çizgili ceket

 

Şahane Damat İlknur kıyafetleri de çok beğeniliyor. İlknur’un giydiği çizgili ceket, yeni sezon trendlerinden. İlknur çizgili ceketi markası nedir ve fiyatı ne kadardır, mağaza bilgileri ile birlikte sayfamızda yer vermeye çalışacağız.

 

Melike taba rengi sandalet

 

Melike’nin V yaka dore işlemeli kolsuz ekru elbisesi altına giydiği taba rengi sandalet ayakkabıları da gözden kaçmıyor. Melike taba rengi dolgu topuk sandalet ayakkabısı marka, fiyat ve satın al detayları ile birlikte galerimize ekleniyor. Melike dolgu topuk ayakkabısını online mağazalardan bulabilirsiniz.

 

Melike mavi el çantası

şahane damat 3. bölüm burcu özberk

Melike mavi çanta markası

Melike’nin mavi clutch çantası oldukça şık görünüyor. Melike mavi el çantası görenlerin beğenisini kazanıyor. Melike bebe mavisi kutu çanta ne marka ve fiyatı hakkında merak edilenleri galerimizden öğrenme şansını yakalayabilirsiniz.

 

Melike takıları

 

Burcu Özberk kıyafetleri kadar, takı modelleri ile de Şahane Damat dizisinde göz kamaştırıyor. Melike, kolye, bileklik, küpe ve yüzük kombinleri ile en şık kıyafetlerini göz alıcı kılıyor.

 

Şahane Damat 3. Bölüm 12 Temmuz Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok