Şahane Damat 2. Bölüm Kıyafetleri

Şahane Damat 2. bölüm dizi sponsorları

Şahane Damat 2. bölüm 28 Haziran kıyafetleri markaları, Melike (Burcu Özberk) kıyafetleri ne marka ve kıyafet sponsoru sizlerle buluşuyor. Şahane Damat 2. bölüm dizi sponsorları, mağaza ve satın al bilgileri sayfamızda açıklanıyor.

Şahane Damat 2. bölüm kıyafetleri markaları, kıyafet sorumlusu kimdir ve Burcu Özberk (Melike) kıyafetleri marka, fiyat ve mağaza bilgileri satın almak isteyenler için sayfamızda paylaşılıyor. Şahane Damat 28 Haziran yeni bölümde Melike şık giyimleri ile göz kamaştırıyor. Şahane Damat Melike kıyafetleri kadar, takı, ayakkabı ve çanta markası da merak ediliyor.

Şahane Damat 2. Bölüm kıyafetleri markaları

 

Şahane Damat Burcu Özberk kıyafetleri dizide büyük yankı uyandırıyor. Birbirinden şık kıyafetleri üzerinde başarılı bir şekilde taşıyan Burcu Özberk, göz kamaştırmaya ikinci bölümde de devam ediyor. Şahane Damat 2’inci bölüm Melike kıyafetleri hangi mağazada, ne kadar fiyatla satılıyor detayları galerimizden öğrenebilirsiniz.

 

Melike desenli mini etek

 

Melike’nin giydiği mini desenli etek şıklığı ile bu haftaya damga vuruyor. Görenlerin oldukça beğenisini kazanan mini desenli mini eteğin ne marka olduğunu ve fiyatı hakkında merak edilenleri sayfamızda sizlerle buluşturuyor olacağız.

 

Melike omuz detaylı beyaz bluz

Şahane Damat 2. bölüm Melike bluzu

Melike omuz detaylı beyaz bluz markası

Melike’nin mini desenli gri etek ile kombin ettiği omuz ve kol detaylı beyaz İspanyol kol bluzu da çok şık. Melike’nin şıklığına zarafet katan bu beyaz bluz nereden satın alınır, tüm bilgileri sayfamızda sizler için açıklamaya çalışıyoruz.

 

İlknur yeşil elbise

 

Şık kıyafetleri ile dizide görenlerin beğenisini kazanan bir diğer isim de İlknur oluyor. Gerçek adı Leyla Göksun olan İlknur, kıyafetleri ve elbise modelleri ile göz kamaştırıyor. İlknur yeşil elbisesi markası ikinci bölüm Şahane Damat kıyafetleri arasında merak edilenlerden biri oldu.

 

Melike kot etek

Şahane Damat 2. bölüm Melike mini kot etek modeli

Melike kot etek markası

Melike’nin düşük omuz çizgili bluzu altına tercih ettiği mini kot eteği de ne marka, fiyatı ne kadar nereden satın alınır soruları şimdiden gelmeye başladı. Şahane Damat kostüm sorumlusu bizi bilgilendirdiği zaman sizlerle Melike denim mini etek markasını ve diğer detayları paylaşacağız.

 

Melike çizgili düşük omuz bluz

 

Melike’nin dirsek kol çizgili bluzu ilk bölümden beri ilgi görmeye devam ediyor. Melike çizgili bluzu mini kot eteği ile çok hoş bir kombin olmuş. Altına giydiği ayakkabı markasını daha önce sizlerle paylaşmıştık.

 

İlknur dantel elbise

 

İlknur’in açık mavi v yaka dantel detaylı elbisesi de görenlerin beğenisini kazanan Şahane damat dizi kıyafetleri arasında yerini aldı. İlknur kısa kol v yaka dantelli açık mavi elbise hakkında da sizleri bilgilendirmeyen geçmeyeceğiz.

 

Şahane Damat 2. Bölüm 28 Haziran Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok