Şahane Damat 1. Bölüm Kıyafetleri

Şahane Damat 1. bölüm dizi sponsorları

Şahane Damat 1. bölüm kıyafetleri markaları, Burcu Özberk kıyafetleri ve Şahane Damat dizi sponsorları açıklanıyor. Şahane Damat Melike kıyafetleri marka ve fiyat detayları da satın almak isteyenler için mağaza bilgileri ile yayınlanıyor.

Şahane Damat dizisi Star TV ekranlarında yaza damga vurmak için hazır. 21 Haziran ilk bölümü ile ekranda olacak olan Şahane Damat kıyafetleri markaları da, sayfamızda paylaşılmaya hazır. Şahane Damat 1. bölüm Burcu Özberk (Melike) kıyafetleri dizi sponsorları sizlerle her hafta buluşacaktır.

 

Şahane Damat kıyafetleri

 

Şahane Damat dizisinin başrol oyuncuları Burcu Özberk (Melike) ve Ali Ersan Duru (Mehmet) kıyafetleri başta olmak üzere, Nükhet Duru kombinleri marka ve fiyatları da sizlerle paylaşılacaktır. Şahane Damat dizi sponsorları nelerdir, merak edilen bu sorunun yanıtı galerimizde saklı.

 

Melike beyaz elbise ve sarı sandalet

 

Melike’nin Şahane Damat ilk bölümde giydiği beyaz dantel detaylı elbisesi çok beğenildi. Melike bu elbisesini yeşil desenli omuz çantası ve sarı renk sandaletleri ile kombin etti.

 

Melike kot salopet

Şahane Damat 1. bölüm Melike salopet modeli

Melike kot salopet markası

Dizleri yırtık kot modasına Melike’de salopet modeli ile uyum sağlıyor. Melike Şahane Damat 1’inci bölümde beyaz t-shirt ile kot salopet kombinledi. Melike kot tulum markası açıklanacaktır.

 

Melike sarı elbise ve yeşil desenli çanta

 

Şahane Damat Melike kıyafetleri göz kamaştırıyor. Melike 1. bölümde sarı elbisesini çok beğendirdi. Önü düğmeli sarı elbisesini, yeşil desenli omuz çantası ile tamamladı.

 

Melike ekru kimono, beyaz bluz ve kot şort

Şahane Damat 1. bölüm Melike bluz ve şort kombini

Melike beyaz bluz kot şort markaları

Şahane Damat Burcu Özberk kıyafetleri ile beğeni kazanan bir kombin de, beyaz bluzu, denim şortu ve kimonosu oluyor. Melike’nin giydiği kimono markası, bluz ve kot şort marka ve fiyat bilgileri yayınlanıyor.

 

Nükhet Duru leopar desen bluz

 

Şahane Damat dizisinin kadrosunda yer alan Nükhet Duru’da kıyafetleri, kombinleri, takı ve aksesuar modelleri ile nefes kesen bir güzellikle ekranlarda boy gösteriyor. Nükhet Duru’nun birinci bölümde giydiği leopar bluzu çok sevildi.

 

Nükhet Duru desenli kimono

Şahane Damat 1. bölüm Nükhet Duru kimono modeli

Nükhet Duru kimono markası

Nükhet Duru’nun bu haftaya kimono modeli tercihi de damga vuruyor. Kimonosu markasını merak ettiren Nükhet Duru, bu kimonoyu hangi mağazadan alabileceğimizi de sorgulatıyor.

 

Mehmet gömlek, ceket takımı

 

Mehmet’in kıyafetleri de çok beğeniliyor. Şahane Damat Ali Ersan Duru (Mehmet) kıyafetleri ne markadır, fiyatları ne kadardır ve hangi mağazadan satın alınır öğrenmek isteyenlerle sayfamızda, Mehmet kıyafetlerine de yer veriyoruz.

 

Şahane Damat Burcu Özberk tanıtım elbisesi ve ayakkabıları

 

Şahane damat Melike kıyafetleri markalarını merak edenlerin sayısı oldukça fazla. Burcu Özberk’in yeni dizisinde giydiği kıyafetler kadar, tanıtım çekimlerinde kullandığı elbise ve ayakkabıları da marka ve fiyat merak ettiriyor. Burcu Özberk, siyah, mavi ve beyaz elbiseleri markası açıklanacaktır. Burcu Özberk’in sarı ve kahverengi sandaletleri, siyah dolgu topuk ayakkabısı ne marka, fiyatı en kadar ve hangi mağazadan satın alınır tüm detaylar sayfamızda sizlerle buluşuyor.

 

Şahane Damat 1. Bölüm 21 Haziran Kıyafetleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok