Rüzgarın Kalbi KIYAFET, FRAGMAN, OYUNCULAR, SENARYO

Kıyafetler

Rüzgarın kalbi kıyafetleri

Oyuncular

Rüzgarın kalbi oyuncuları

Fragmanlar

Rüzgarın kalbi fragmanları

Rüzgarın Kalbi kıyafetleri, oyuncuları ve senaryosu hakkında tüm bilgileri sizlerle paylaştık. Rüzgarın Kalbi oyuncu kadrosunda kimler var, konusu nedir ve kıyafet sponsorları sayfamızda. Rüzgarın Kalbi ayakkabı, çanta, takı kıyafet kombinlerine dizikiyafet.com farkıyla ulaşacaksınız.

Rüzgarın Kalbi Senaryosu (Konusu)

 

Rüzgarın Kalbi dizisi Fox TV ekranlarında Cumartesi akşamları yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Başrollerinde Deniz Baysal ve Burak Serdar’ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda daha birçok isim yer almakta. Rüzgarın Kalbi oyuncuları arasında Cezmi Baskın, Ahmet Saraçoğlu, Başak Daşman, Batuhan Begimgil, Funda Şirinkal, Ebru Aykaç, Turgut Tunçalp, Müge Akyamaç, Mehmetcan Mincinozlu, Seçil Buket Akıncı, Özlem Mahmutoğlu, Zeynep Elçin, Erdi Bolat, Doğu Alpan, Mert Asker gibi isimler yer alıyor.

 

Fox TV’nin iddialı dizisi Rüzgarın Kalbi’nde bittiği yerde başlayan bir aşk hikayesine şahitlik ediyoruz. Başarılı bir iş adamı olan Rüzgar (Burak Serdar), eğlenceli, romantik, eğitimli ve yakışıklı bir adamdır. Evlenmek üzere olduğu kadını bir trafik kazasında kaybedince, o hayat dolu adamdan eser kalmıyor. Ta ki, Zeynep’le karşılaşıncaya dek…

 

Zeynep (Deniz Baysal) çocukluğundan beri aşık olduğu adam bir cesaretle aşkını ilan eder. Evlilik hazırlıklarına başlayan Zeynep, düğün arifesinde aldatıldığında öğrenince hayatı kararır. Rüzgar ve Zeynep aşklarını hiç beklemedikleri anlarda kaybedince, batan güneşleri birbirleri için tekrar doğacaktır.

 

YÖNETMEN: Filiz Gülmez Pakman
SENARİST: Özge Efendioğlu
YAPIMCI: Erol Demir
GENEL KOORDİNATÖR: Dilek Yorulmaz
YAPIM: Filmevi Yapım
MÜZİK: Uğur Akyürek, Ufuk Türk, Çağlar Haznedaroğlu

 

Rüzgarın Kalbi Oyuncu Kadrosu

 

Burak Serdar (Rüzgar)

 

Doğum Tarihi: 28 Ağustos 1988
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Maltepe Üniversitesi Darama Klubü
Rol Aldığı Diziler: Küçük Kadınlar, Avrupa Avrupa, Yeşil Deniz, Arka Sokaklar, Kızlar ve Anneleri, Rüzgarın Kalbi.

 

Rüzgar Kimdir?
Yakışıklı 27 yaşında hayat dolu bir gençtir. Eğitimli ve cesur bir iş adamı olan Rüzgar, aşık olduğu kadın Meltem’le evlilik hazırlıkları yaparken, Meltem’in geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmesi Rüzgar’ı çok etkiler. Meltem’i kaybetmenin verdiği acıyla başa çıkmak için çekip gider, ancak döndüğünde Zeynep’le yeniden hayat bağlanır.

 

Deniz Baysal (Zeynep)

 

Doğum Tarihi: 5 Nisan 1991
Doğum Yeri: İzmir
Eğitimi: Celal Bayar Üniversitesi Uluslararası Ticareti
Rol Aldığı Diziler: Sevda Kuşun Kanadında, Kaçak Gelinler, Babalar ve Evlatlar, Kayıp Şehir, Bitmeyen Şarkı, Rüzgarın Kalbi.

 

Zeynep Kimdir?

 

Hayat dolu, neşeli ve duru bir güzelliğe sahip olan Zeynep kalp hastasıdır. Kalp hastası olmasına rağmen olağanüstü bir yaşam enerjisi vardır. Çocukluğundan beri aşık olduğu Kutay’a kalp hastalığının son evresinde aşkını ilan eder. Zeynep ile Kutay evlenmek üzeredir, ancak Kutay’ın kendini aldattığını öğrenmesi ile yıkılır.

 

Başak Daşman (Ayla)

 

Doğum Tarihi: 10 Nisan 1981
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi
Rol Aldığı Diziler: Rüzgarın Kalbi, Parmaklıklar Ardında, Kara Ekmek, Son, İntikam, Doktorlar, Avrupa Yakası, Çeberimde Gül Oya,Asmalı Konak.

 

Ayla Kimdir?

 

Zeynep’in teyzesi olan Ayla, 40 yaşında olmasına rağmen güzelliği ve hayat dolu olmasıyla dikkatleri üstünde toplar. Zaman onunda kalbini yıllar evvel kırmıştır. Bu yüzden önünde diz çöken tüm erkeklere kafasını çekivip geçmiştir. Zeynep’in kendi kızı gibi sevmektedir.

 

Batuhan Begimgil (Kutay)

 

Doğum Tarihi: 20 Eylül 1991
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: İnşaat Mühendisliği Mezunu.
Rol Aldığı Diziler: Elde Var Hayat, Medcezir, Rüzgarın Kalbi.

 

Kutay Kimdir?

 

Yakışıklı, ukala ve özgüveni yüksek bir genç olan Kutay, Zeynep’in platonik aşkıdır. Anne ve babası tarafından çok şımartıldığı için, beğenilmemek ve reddedilmek nedir bilmiyor. Kendinden beklenmedik bir şekilde Zeynep’e dedesinden kalacak olan miras için evlenme teklifi eder ama onu aldattığı için terk edilmek zorunda kalır.

 

Mehmetcan Mincinozlu (Tekin)

 

Doğum Tarihi: 24 Şubat 1984
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü
Rol Aldığı Diziler: Lise defter, İki Aile, Melekler Korusun, Küçük Sırlar, Eve Düşen Yıldırım, Racon Ailem İçin, Rüzgarın Kalbi.

 

Tekin Kimdir?

 

Kutay’ın kuzeni olan Tekin, dürüst ve çalışkan bir gençtir. Kısacası Güven ailesinin tek güvenilir bireyidir. Balık üretim çiftliği olan Tekin’in kendi halinde bir yaşantısı vardır. Kutay’la beraber büyümeleri, Kutay’ın kendisinden daha iyi koşullara sahip olması onu hiç ilgilendirmez.

 

Seçil Buket Akıncı (Hande)

 

Doğum Tarihi: 17 Ağustos 1988
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Trakya Üniversitesi
Rol Aldığı Diziler: Emret Komutanım, Arka Sokaklar, Şevkat Tepe, Bebek İşi, Kardeş Payı, Kocamın Ailesi, Rüzgarın Kalbi.

 

Hande Kimdir?

 

Zeynep’in en yakın arkadaşı olan Hande, sakin, hoş görülü, neşeli bir kızdır. İki kız kardeş gibi oldukları Zeynep’le zaman geçirmeyi çok sever. Üstelik de kendinden emin adımlarla hayatına devam eder ve bu özelliği onu da çok mutlu eder.

 

Zeynep Elçin (Sibel)
Doğum Tarihi: 16 Şubat 1990
Doğum Yeri: İzmir
Eğitimi: İzmir Başkent Akademi Oyunculuk
Rol Aldığı Diziler: Şeref Meselesi, Kaderimin Yazıldığı Gün, Aşk ve Günah, Göç Zamanı, Rüzgarın Kalbi.

 

Sibel Kimdir?

 

Zeynep’in kasabada ki en yakın arkadaşlarından biri olan Sibel, özünde saf ve neşeli bir kızdır. Esprili özelliği ile arkadaş ortamında da çok sevilir. Annesinin kasabada eczacı dükkanı vardır.

 

Özlem Mahmutoğlu (Başak)

 

Doğum Tarihi: 1988
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitimi: Oyunculuk Eğitimi.
Rol Aldığı Diziler: Rüzgarın Kalbi

 

Başak Kimdir?

 

Zeynep’in kasabada ki bir diğer yakın arkadaşıdır. Dürüst, erkek gibi bir kızdır. Çok güzeldir ama bu güzelliği umrunda bile değildir. Salaş giyimiyle dikkat çeker ve sıkıcı hayat dair rutin işlerden çok sıkılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yok